Elektrikár, Údržbár s elektrotech. vyhláškou §21

FREIM s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 250 - 1 350 EUR/mesiacfiremné benefity - extra odmeny - 2-krát ročne prerozdeľované finančné odmeny vo výške platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre profesionálnu, stabilnú spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami na slovenskom trhu hľadáme do tímu novú posilu elektrikára, alebo skúseného udržbára s praxou v elektrike a elektrotechnickými vyhláškami §21- povinnosť - teda človeka s technickými znalosťami na úrovni udržbára a so základmi z elektrikárstva.
Náplňou práce budú predovšetkým:
- pravidelné kontroly jednotlivých zariadení v administratívnych a komerčných budovách
- montovanie a demontovanie svietidiel, vypínačov, elektrických zásuviek, vypálených žiaroviek a žiariviek, vodovodných batérií, kľučiek, zámkov
- odstraňovanie bežných prevádzkových porúch na technologických zariadeniach, základná lokalizácia a v prípade potreby kontaktovanie technických špecialistov
- vymieňanie poistiek, zapínanie vyrazených ističov, zapájanie a odpájanie zásuviek, rozvádzačov, vypínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov a iných elektrických zariadení, revízie malých elektrických spotrebičov
- zabezpečenie opravovania a vymieňanie poškodených častí nábytku, elektrických prístrojov, elektroinštalačného a vodoinštalačného materiálu (menej náročné opravy)
V rámci svojej špecializácie teda vykonáva samostatne úkony vedúce k zabezpečeniu efektívnej prevádzky údržby zariadení, sietí a budov.

Ponúkame:
- nadštandardné, férové finančné ohodnotenie
- preplácanie nadčasov
- v prípade pohotovosti extra financie navyše
- firemné benefity - extra odmeny - 2-krát ročne prerozdeľované finančné odmeny vo výške platu
- stravné lístky v hodnote 4 eur
- miesto v stabilnej spoločnosti
- dlhodobú, perspektívnu prácu
- v prípade potreby možnosť poskytnutia ubytovania
- dni voľna pri špeciálnych životných udalostiach /svadba, narodenie dieťaťa.../
- možnosť profesijného rastu
- odborné školenia a vzdelávanie
- prácu v skvelom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme technicky zručného človeka, ktorý sa dokáže dorozumieť so zákazníkom po slovensky a zabezpečiť servis k spokojnosti zákazníka. Vie byť zodpovedný za svoju prácu, je samostatný, orientovaný na výsledky, iniciatívny a vie dôsledne odkomunikovať potrebné záležitosti.
- nutnosť elektrikárského osvedčenia § 21
- elektrikárske osvedčenie § 22 vítané
- skúsenosti s montážnymi a servisnými prácami

Túto pozíciu obsadzujeme pre profesionálnu, správcovskú, stabilnú spoločnosť vyrábajúcu elektrickú energiu, dlhoročne pôsobiacu na slovenskom trhu, zaoberajúcu sa správou nehnuteľností a má cez 350 zamestnancov.
Spájame spoločnosti a uchádzačov o zamestnanie s orientáciou na dlhodobú udržateľnosť. Našimi klientami sú spoločnosti, ktoré vytvorili stabilné pracovné miesta a obsadzujú ich zamestnancami, ktorí hľadajú dlhodobé pracovné miesto, istotu a stabilné zázemie. Pred umiestnením každého kandidáta sa zakaždým chceme uistiť, aby pracovné miesto poskytovalo pre uchádzačov zaujímavé výzvy, dostatočnú motiváciu pracovať, vedenie spoločnosti, ktoré si váži zamestnancov a vychádza im v ústrety a celkové pracovné prostredie, v ktorom sa budú uchádzači dlhodobo cítiť komfortne.
ID: 4371906  Dátum zverejnenia: 1.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac