Obchodník marketingovej online stratégie

FREIM s. r. o.

Miesto práce
Galandova 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť v živote úspešný(á) a dosahovať svoje ciele? Nemáš rád(a) rutinu a vidíš v sebe potenciál rozvíjať sa vo svete obchodu? Pracuješ na sebe a tešíš sa z toho, keď niečo dosiahneš?

Ak si si odpovedal(a) na tieto otázky “áno”, tak si presne ten(tá), ktorého(ú) hľadáme!

Poslaním nášho tímu je pomáhať klientom prostredníctvom efektívnych a účinných marketingových nástrojov, aby mali prebytok zákazníkov. Naše nástroje máme overené v praxi a našim klientom prinášajú výsledky a práve preto, hľadáme do nášho tímu nového obchodníka.

Tvojou hlavnou úlohou bude predať novým klientom naše funkčné a overené online marketingové nástroje. Produkty, s ktorými pracujeme, sú u našich potenciálnych klientov veľmi vítané.

Navyše máme overenú technológiu telefonátov, do ktorej budeš plnohodnotne zaškolený a vďaka ktorej si vieme dohodnúť stretnutia až u ôsmich z desiatich potenciálnych klientov.
Tvojou hlavnou úlohou bude nájdenie potenciálnych klientov, vytvoriť si s nimi partnerský vzťah, predstaviť im naše inovatívne riešenia a následne uzavretie obchodu a reportovanie výsledkov.

Keď nastúpiš do nášho tímu, budeš samozrejme plnohodnotne zaškolený(á) do nášho obchodného systému, ktorý funguje a nemusíš ho vymýšľať.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Odmena je nastavená na základe Tvojho výkonu. Naším cieľom je, aby si po plnohodnotnom zaškolení dosahoval(a) odmenu minimálne 2 000 - 5 000 eur a viac!

Dynamická a zaujímavá práca v tíme, ktorý Ti bude vždy oporou.
Plnohodnotné zaškolenie do obchodného systému a osobné konzultácie priamo od zakladateľa Marcela Kamona.
Tvoj príjem je v Tvojich rukách - odmeňovací systém založený plne na pracovnom výkone.
Možnosť kariérneho a osobnostného rastu je vec, ktorej sa nevyhneš.
Priateľská a rodinná atmosféra, kde práca je hrou a zábavou.
S kolegami sa navzájom motivujete k ešte lepším výkonom.
Teambuildingové a firemné podujatia.
Budeš súčasťou tímu, ktorý pomáha firmám lepšie prosperovať a ktorý posúva tento svet vpred.

Tvoj životopis spolu s motivačným listom, prečo by si chcel(a) pracovať v našom tíme, nám zašli prosím prostredníctvom profesie. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor. Tešíme sa na prácu s Tebou!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

To, čo si študoval, pre nás nie je tak dôležité ako to, akú máš ochotu sa učiť nové veci a potom ich aplikovať. Do celého nášho obchodného systému Ťa vieme zaškoliť, aj keď si doteraz marketing a online stratégie neštudoval(a)!
Hľadáme niekoho, kto sa nebojí nových výziev, je schopný ich prijať a chce doraziť do cieľa. Hľadáme niekoho, kto je komunikatívny a dokáže vytvárať dobré vzťahy, kto dokáže mať porozumenie pre klientov, kto nie je lenivý, prijíma zodpovednosť, je čestný a má ochotu pomôcť.

Marcel Kamon je konzultant, investor a majiteľ niekoľkých úspešných spoločností. Od roku 2001 pomáha spoločnostiam a majiteľom odhaliť ich skutočný potenciál. Marcel pomohol už desiatkam firiem, ktoré znásobili svoje svoje obraty z pár desiatok tisíc Eur na stovky a niekedy aj na milióny ročne.
Freim s.r.o. je Marcelovým tímom, ktorý sa zaoberá online marketingom a online stratégiami. V oblasti online marketingu ponúkame inovatívne produkty a služby, ktoré sú v Európe ojedinelé a ktoré fungujú.
Najdôležitejší sú pre nás ľudia, preto v našom tíme vytvárame priateľské a rodinné prostredie.
Viac info na:

Adresa spoločnosti

Marcel Kamon, FREIM s. r. o.
Alžbetin Dvor 1415
900 42 Miloslavov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michal Kotoč
Tel.: +421905123031
E-mail: poslať životopis
ID: 3696100   Dátum zverejnenia: 16.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Odmena je nastavená na základe Tvojho výkonu. Naším cieľom je, aby si po plnohodnotnom zaškolení dosahoval(a) odmenu minimálne 2 000 - 5 000 eur a viac!