Reagujte bez životopisu

Vodič sk. C na denný rozvoz

Freight s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmem na TPP vodiča skupiny C na denný rozvoz tovaru. Začína sa aj končí v Senci pracovná doba je cca 8 hodín zo začiatkom medzi 6:30 - 7:00 od pondelka do piatku. Podmienkou sú platné doklady. Prax ako vodič skupiny C nutná!!!

Plat 65€/deň v čistom (1300€ mesačne). Nástup možný ihneď.

Pracovné oblečenie, pravidelná mzda k 15. dňu v mesiaci, pridelené vozidlo, parkovanie súkromného vozidla na chránenom parkovisku,…

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

Komunikatívnosť
Flexibilita
ID: 4744594  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac