Obchodný zástupca – vstrekovanie plastov / plastikársky priemysel

Freight People, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 25 000 Kč/mesiacodmeny, bonusy, provizie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práve teraz hľadáme junior/senior technicky zameraného obchodníka so znalosťou lokálneho trhu pre predaj príslušenstva k vstrekolisom a pre plastikársky priemysel.

Hľadáme aj nováčikov - absolventov či ľudí začínajucích v oblasti predaja!

NÁPLŇ PRÁCE:
• Aktívna obchodná činnosť v obore vstrekovanie plastov a plastikárskeho priemyslu v regióne SR
• Vyhľadávanie informácií o vývoji tržného potenciálu, mapovanie situácie u zákazníkov, analýza konkurencie
• Vyhľadávanie nových zákazníkov a nových obchodných príležitostí
• Udržiavanie a rozvíjanie obchodných vzťahov so súčasnými zákazníkmi
• Spolupráca na príprave cenových ponúk, podkladov, kalkulácií a pod.

AKÉ SÚ POŽIADAVKY:
• SŠ/VŠ vzdelanie ideálne technického smeru
• Skúsenosť s obchodnou činnosťou na obdobnej pozícii - pre seniornú pozíciu
• Prehľad v obore vstrekovanie plastov/ plastikársky priemysel - pre seniornú pozíciu
• Veľmi dobré obchodné, komunikačné a prezentačné zručnosti
• Orientácia na výseldok
• Mimoriadne pracovné nasadenie
• Flexibilita a samostatnosť
• VP sk. B

ČO PONÚKAME:
• Zamestnanie na HPP alebo živ.list
• Firemné akcie, školenia
• Flexibilná pracovná doba, home office
• Služobný automobil i na skromné účely
• Motivujúce fixné ohodnotenie + bonusy

LOKALITA: Región SR

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vstrikovanie plastov, Plastikársky priemysel

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Veľmi dobré obchodné, komunikačné a prezentačné zručnosti

Freight People s.r.o. je personálna agentúra, ktorá se venuje výhradne náboru v oblastiach ako doprava, logistika či dodavateľské reťazce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3918679  Dátum zverejnenia: 1.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 25 000 Kč/mesiac