4 - 5 EUR/hod.

Telefonista ( Obchodník)

Freight consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava-Vajnory
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oslovenie nových zákazníkov ( výrobné , obchodné spoločnosti v oblasti exportu/ importu)
- zoznámenie sa s medzinárodným exportom / importom tovarov v rámci celej EU
- získavanie nových požiadaviek / dopytov pre našich dispečerov, ktorí následne budú komunikovať so zákazníkov a riešiť ich dopyty na prepravu.
- predstavenie spoločnosti , možnosti spolupráce pri riešení medzinárodných prepráv
- vybudovať si obchodnú sieť ,
- reprezentačný prejav po telefóne
- v začiatkoch nadviazať kontakt , následne sa naučiť robiť celý business
- možnosť zoznámiť sa procesmi medzinárodných prepráv a komodít / fungovanie trhu
- platové ohodnotenie 5€ / hodina v čistom.
- stabilná brigáda , dlhodobého charakteru

- flexibilný pracovný čas plánovaný týždenne
- občerstvenie na pracovisku
- školenie v oblasti dopravy, špedície
- odborný školiteľ

Spoločnosť Freight consulting s.r.o.(spoločnosť, ktorá prevádzkuje 20 vlastných kamiónov v rámci EU, a organizuje ďalšie stovky prepráv pre svojich zákazníkov) hľadá brigádnikov, mamičky na materskej , študentov VŠ, ľudí. Ľudia, ktorí pracujú vo svojej práci na rannej, poobednej, hľadajú časovo nenáročnú brigádu a chcú si zarobiť viac počas voľna. Hľadáme prípadne iných záujemcov do svojho novootvoreného call centra- Bratislava ( Príjazdná 7/A). Pracovná doba je flexibilná , počas pracovných dní na 4 hodiny denne, minimálne 2 hodiny denne. Ponúkame dva možné časové okná a to od 08:00 do 12:00, alebo 12:00-16:00. V prípade záujmu je potrebný aj osobný pohovor v priestoroch spoločnosti Freight consulting s.r.o. Príjazdná 7/A. Túto prácu nie je možné vykonávať z domu. Podstata call centra je Oddelenie telesales je po celý čas pod vedením skúseného pracovníka/ kouča, ktorý bude viesť a učiť kolegov k požadovaným výsledkom. Pracovať budete vo veľmi peknom prostredí kancelárskych priestorov s možnosťou občerstvenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod a marketing

- komunikatívnosť,
- logické myslenie,
- zodpovednosť,
-„vedieť“ telefonovať,
- schopnosť vyjadrovania,
- argumentačné schopnosti,
- telefonovať zákazníkovi ako priateľ

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca na Slovensku zaoberajúca sa medzinárodnou a vnútroštátnou dopravou, ktorá disponuje vlastným vozovým parkom a desiatkami zmluvných dopravcov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Príjazdná 7/A
83107 Bratislava
www.freightconsulting.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Komenda, MBA
Tel.: +421911313253
E-mail: poslať životopis
ID: 3667832   Dátum zverejnenia: 14.5.2019