Profesionálny vodič C, C+E,

Freight consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihned
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
576-650€ brutto +diéty + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. pracovná pozícia: Vodič MKD
Destinácie: Taliansko, Španielsko / občas HU, CZ, SLO....iné/
Plat : 576-650€ v hrubom + diéty k 15. v mesiaci
Záloha : áno ( 200+200€)
Autá: VOLVO, SCANIA, MERCEDES,
Návesy: MEGA klasika, MEGA doubledecker
Víkendy vonku : Áno, maximálne dva vonku
Pauza: 45 h doma
Turnus: NIE
Striedanie vodičov : NIE
Pridelené vozidlo : Áno
Vybavenie vozidiel: Áno
Tovar k preprave: celovoz alebo dokládky
Nástup : ihneď
Parkovanie osobných vozidiel: zabezpečené
Parkovanie nákladných vozidiel: Rybničná 40, Rača , Bratislava
Tankovanie oproti firme
Trasy : nakládka SK smer von a späť primárne Taliansko
Orientačný zárobok : 1800€ v čistom podľa odpracovaných dní , práca v sobotu, prípadne strávený čas v aute v nedeľu.
KONTAKT: +421 911 31 32 53

2. vodič C+E
Destinácie: Bratislava a okolie, HU, CZ, SR
Plat : 576- 650€ v hrubom + diéty k 15. v mesiaci
Záloha : áno
Autá: VOLVO
Návesy: MEGA
Víkendy doma
Orientačný zárobok : do 1500 € v čistom podľa odpracovaných dní

3. vodič 12tona s hydraulickým čelom , paletovým vozíkom
Destinácie: Bratislava a okolie, 90% času spí vodič každý deň doma, príležitostné prepravy vonku HU, AT, IT tvorí 10%
Plat : 576€ v hrubom + diéty k 15. v mesiaci
Autá: RENAULT
Vybavenie vozidiel: Áno Tovar k preprave: celovoz alebo dokládky
Orientačný zárobok : 50€ v čistom deň ak vodič spí v BA, 65€ v čistom ak vodič spí mimo Bratislavy

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

-tachografova karta,
-psychotesty,
-zdravotná prehliadka,
-vodičska preukaz C+E,
-kvalifikačna karta vodiča

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca na Slovensku zaoberajúca sa medzinárodnou a vnútroštátnou dopravou, ktorá disponuje vlastným vozovým parkom a desiatkami zmluvných dopravcov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Rybničná 40
83106 Bratislava
www.freightconsulting.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Komenda, MBA
Tel.: +421911313253
E-mail: poslať životopis
ID: 3554365   Dátum zverejnenia: 6.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   576-650€ brutto +diéty + odmeny