Správca vozového parku

Freight consulting s.r.o.

Miesto práce
Rybničná, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
nástup ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000€ -1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Aktívne vyhľadávanie vodičov pre naše vozidlá
 Riešenie servisov ťahačov a návesov
 Obstarávanie súčiastok na vozidlá
 Správa STK a EMISNA
 Poistné udalosti na vozidlách
 Kontroly stavu vozidiel
 Kontroly pohonných látok
 Sťahovanie tachografov a kariet vodičov
 Správa preberacích protokolov vodičov
 Správa mýtnych poplatkov
 Problematika poistenia vozidiel ( CMR poistenie , PZP, havarijné, poistenie vodičov)
 Kontrola prepravných dokladov a firemných dokladov súvisiacich s nákladnou dopravou
 Komunikácia s dodávateľmi služieb
 Preberanie vozidiel s vodičmi
 Starostlivosť o vozidlá osobné / nákladné
 Vedenie evidencie opráv a databázy opráv, vozových zošitov,
 Zabezpečuje a koordinuje opravy prípadne zabezpečuje servisní zásahy podľa potreby
 Komunikuje s dodávateľmi, servismi a obchodnými partnermi pri zabezpečení servisných prehliadok
 Vedie evidenciu a dodržuje termíny servisných prehliadok podľa záručných podmienok výrobcov vozidiel
 V zmysle platných zákonov zabezpečuje prevádzanie technických prehliadok a emisných kontrol dopravných prostriedkov
 Kontroluje technický stav dopravných prostriedkov a zabezpečuje, aby dopravné prostriedky boli vždy v dobrom technickom stave a spôsobilé pre výkon činnosti
 Kontroluje, či sú dopravné prostriedky vybavené zákonom predpísanou výbavou vozidla
 Zúčastňuje sa preberania a odovzdávania vozidiel a spisuje záznam
 Odovzdáva vozidlá do dielne na vykonanie opravy, pri preberaní vozidla z dielne sa presvedčí o rozsahu a kvalite prevedenej opravy
 Zabezpečuje, aby pri každej škode bol spísaný so zainteresovanými zamestnancami záznam, pri poistnej udalosti spracováva doklady o poškodení vozidla a predkladá ich poisťovni k likvidácii škody, kópiu dokladu o vzniknutej poistnej udalosti predkladá do účtárne spoločnosti, vedie evidenciu poistných udalostí
 Sťahuje, kontroluje a eviduje záznamy z tachografických prístrojov
 Mesačne sleduje dodržiavanie spotreby PHM u jednotlivých vozidiel, vyhodnocuje a zdôrazňuje nadspotrebu PHM a kontroluje spotrebuje mazadiel, preumatik a náhradných dielov
 Zodpovedá za funkčnosť a za kontrolu priradených mýtnych jednotiek v jednotlivých vozidlách
 Kontroluje efektívne využitie trasy vozidla
 Kontroluje a eviduje dochádzku vodičov
 Zabezpečuje dodržiavanie organizačných smerníc firmy
 Odovzdáva vodičom náhradne diely, vodu do ostrekovačov, atď. zo skladu na protipodpis a vedie si evidenciu.

Vybraní kandidáti budú pozvaný na pracovný pohovor v priebehu júla a začiatkom augusta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2018 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nákladná doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

chádzač bude dostatočne zaškolený našim zamestnancom na potrebný čas,
čestnosť ,
lojalita,
komunikatívnosť,
ústretovosť,
osobnostné požiadavky,
trpezlivosť,
flexibilita,
vysoká miera samostatnosti,
sebaistota,
schopnosť prijímať odmietnutie,
schopnosť znášať stres,

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca na Slovensku zaoberajúca sa medzinárodnou a vnútroštátnou dopravou, ktorá disponuje vlastným vozovým parkom a desiatkami zmluvných dopravcov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Bancíkovej
82103 Bratislava
www.freightconsulting.sk
ID: 3503180   Dátum zverejnenia: 28.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000€ -1200