Vodič medzinárodnej nákladnej dopravy

Freight consulting s.r.o.

Rybničná 40, Bratislava, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česká republika
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bratislavská spoločnosť hľadá šoféra na návesovú súpravu.

Vodič má pridelené vozidlo, nestrieda sa s iným vodičom.
Jazdia sa krajiny EU ako IT, ESP, SLO, CZ, HU a iné.
Garantujeme 2 víkendy do mesiaca voľné.
Parkovanie v Bratislave.
Mzda: 1700 – 1800 eur v čistom.

Mobil,
káva, pitný režim,
komfortne vybavené vozidlo,
preplácanie diét, nočnej práce a nadčasov.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú profil.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kamiónová doprava

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ukrajinský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1) alebo Rumunský jazyk - Začiatočník (A2) alebo
Poľský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

-tachografova karta,
-psychotesty,
-zdravotná prehliadka,
-vodičska preukaz C+E,
-kvalifikačna karta vodiča

Poistenie zodpovenosti za škodu spôsobenú zamestnávateľovi ( je možnosť si urobiť u nás za výhodných podmienok)

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca na Slovensku a Poľsku zaoberajúca sa medzinárodnou a vnútroštátnou dopravou, ktorá disponuje vlastným vozovým parkom a desiatkami zmluvných dopravcov.
Naša spoločnosť sa špecializuje najmä na cestnú nákladnú dopravu. Zaoberáme sa medzinárodnou prepravou vlastnými vozidlami, ale taktiež aj vnútroštátnou prepravou a špedíciou. Našou najsilnejšou stránkou je medzinárodná cestná doprava.
K hlavným destináciám patria krajiny Európskej únie. Disponujeme povoleniami CEMT, ktoré umožňujú vykonávať prepravy aj mimo Európskej únie. K najčastejšie realizovaným patria prepravy z / do Talianska, Španielska, Francúzska, Švédska, Nemecka, Grécka, Fínska, ...

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Rybničná 40, Bratislava
83106 Bratislava
www.freightconsulting.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Leskovská
Tel.: +421 948 950 562
E-mail: poslať životopis
ID: 3236596   Dátum zverejnenia: 8.11.2017