Можливість для людей з України

NodeJS - pridaj sa k tvorbe inovatívnych aplikácií (F/M)

freevision s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 15 EUR/hod.zmluva na s.r.o. / živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Find out more about this job here ➡ https://www.freevision.sk/talents-nodejs-participate-with-us-in-the-creation-of-innovative

Hľadáme skúseného Node.js nadšenca, ktorý má skills ideálne aj s frontendovými technológiami (React) - nie je to však podmienkou :)

Náš tech stack pre NodeJS projekty:
- TypeScript, Next.js, Strapi / PostgreSQL / Prisma, GraphQL
- Tailwind CSS, dizajnové podklady vo Figme,
- Čo sa metodiky týka, uchytil sa u nás “zodpovedný agile”.
- Na riadenie projektov používame nástroje ako Atlassian Jira a GitLab.
- Komunikácia - Google G-Suite, Slack a CRM Pipedrive.

Ponúkame:
- Plat 15-25 EUR MH rate na s.r.o. alebo živnosť - podľa tvojich skúseností a schopností
- Alokovaný čas na vzdelávanie a rozvoj
- Prácu s modernými technológiami a na zaujímavých projektoch
- Priateľský (a občas aj sarkastický ) tím kamošov a profesionálov
- Otvorenú myseľ – ak prídeš s akýmkoľvek nápadom, ktorý by ti pri práci vyhovoval a dáva biznisový zmysel, otestujeme ho
- Každý mesiac zaujímavý teambuilding a iné spoločné aktivity. Počas pandémie sú to hlavne spoločenské hry online, prípadne klasické online hry.
- Možnosť pracovať full-remote, kde zabezpečíme potrebné vybavenie, prípadne príspevok
- V prípade záujmu Karta Multisport (100% na firmu)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Next.js - Mierne pokročilý
TypeScript - Mierne pokročilý

V prípade práce na backendových častiach projektov:
- návrh dátových modelov / relácii
- vytváranie API rozhrania REST / GraphQL
- Postgresql
- strapi

V prípade práce na frontendových častiach projektov:
- schopnosť transformovať dizajny do HTML / CSS
- samostatnosť v návrhoch vizuálnych komponentov
- React
- Tailwind CSS

samostatnosť
dobrá sebaorganizácia
analytické myslenie

freevision: sme malý tím profesionálov, ktorý dodáva špičkové mobilné a webové aplikácie
freevision s.r.o. spoločne založili Ahmed, Valter a Maťo v roku 2012. V IT to spolu ťaháme už od strednej školy a výšky. Postupne sme vybudovali dobré meno firmy.

Zakladáme si na technickej dokonalosti svojich produktov, dlhoročných programátorských zručnostiach a jasných komunikačných schopnostiach svojich členov. V súčasnosti máme 9 stálych členov.

Venujeme sa vývoju B2B a B2C aplikácií a informačných systémov na mieru podľa požiadaviek svojich zákazníkov.

Tie riešime pre zákazníkov zo súkromného ale aj verejného sektora na Slovensku, v Česku, Rakúsku či v USA. Naše projekty sa vyznačujú rozmanitosťou a dlhodobou spoluprácou s klientmi, medzi ktorých patria napr. Bratislava - hlavné mesto SR, Mestská časť Bratislava-Ružinov, prepravná spoločnosť Slovak Lines a.s., logistická spoločnosť DPD - Direct Parcel Distribution SK s.r.o., americký prevádzkovateľ platformy pre najväčších distribútorov potravín ProGrocery, či spoločnosť s vykurovacou technikou Vaillant Group Slovakia s.r.o. Riešime aj zaujímavé a niekedy aj netradičné startup projekty, ktoré sa snažia priniesť prelomové inovácie, alebo chcú iba zlepšiť už zabehnuté procesy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4192748  Dátum zverejnenia: 15.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 15 EUR/hod.