Servisný technik - predajca IT (predaj, servis, inštalácia IT)

FreeTech services, spol. s r. o.

Miesto práce
Belopotockého 722/1, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 400 EUR/mesiacPočiatočná mzda bude určená na základe preukázaných znalostí a zdatností IT. Navyšovanie mzdy v mesačných intervaloch na základe odvedenej práce, dopĺňania znalostí a hodnotení zákazníkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímanie a vykonávanie servisu : desktop, notebook, mobily, tablety, konzoly, tlačiarne, sieťové prvky, projektory a iné. Sporadické výjazdy k zákazníkom, pomoc kolegom pri zmluvných servisoch. Predaj výpočtovej techniky v celej šírke portfólia.

- príspevok na stravu
- príspevok do DDS
- osobné a výkonnostné príplatky
- platené pravidelné školenia v oblasti noviniek vo svete IT po celej SR a ČR
- mladý a dynamický kolektív založený na férovosti

Rozširujeme náš pracovný tím o nového kolegu, ktorému okrem stabilného príjmu chceme dať priateľské pracovné prostredie a možnosť prejaviť sa.

Prosíme, kontaktujte nás len v prípade, že spĺňate uvedené podmienky. CV prosíme zaslať na mail: [email protected]. Vhodným uchádzačom odpovieme s pozvaním na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vyštudovaný odbor nie je podstatný, podstatné sú preukázateľné znalosti v oblasti IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert
servis notebookov / počítačov - Pokročilý
servis mobilov, tabletov - Základy
servis tlačiarní - Základy
Administrácia LAN/WAN - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný, dôsledný, ambiciózny, učenlivý a poctivý prístup ku práci. Kolektívny hráč ochotný pomôcť.

FreeTech services, spol. s r. o. je spoločnosť poskytujúca služby v oblasti servisu, správy, predaja a nasadzovania informačných technológií. Náš tím aktuálne tvorí 5 mladých ľudí, ktorých práca je zároveň ich hobby. Súčasťou spoločnosti je predajňa IT v Liptovskom Mikuláši, pre ktorú hľadáme nového kolegu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2563523  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac