15 - 21 EUR/hod.

Technicky pracovník (TIG/MIG, CNC) Holandsko

Freestyle agency, s. r. o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
Dohodou, okamžite po zaslaní životopisu
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zváranie kovov v súlade s technickou dokumentáciou.
- Stanovovanie vhodných metód zvárania a pracovných postupov.
- Používanie zváracích nástrojov a prístrojov, zodpovedanie za ich správne nastavenie a používanie.
- Čistenie, leštenie a iné opracovávanie vykonaných zvarov.
- Kontrolovanie kvality zvarov pomocou sérií skúšok.
- Ošetrovanie a udržiavanie technického vybavenia v prevádzkovom stave.

- Holandská pracovná zmluva
- plus 8% rezerva na 13-ty plat
- plus 10% rezerva na platenú dovolenku
- Preplatené cestovné náklady: 0,19 Eur/km

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Labourlink je pracovná agentúra, ktorá sa špecializuje na prijímanie do zamestnania a udržanie najlepších zamestnancov do logistiky na letisku Schiphol. Od roku 2006 pracuje v Holandsku a Európe.

Labourlink is a employment agency, specialised hiring and retaining the best employees for Logistics at Schiphol airport. Labourlink have been hiring in the Netherlands and Europe, since 2006.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osvedčenie a skúsenosti v danom obore

Sme firma vykonávajúca identifikáciu, nábor a pracovné pohovory s kandidátmi pred podpisom pracovnej zmluvy s holandskou firmou Labourlink.

We are a company identifying, recruiting and interviewing candidates before signing an employment contract with a Dutch company, Labourlink.

Adresa spoločnosti

Freestyle agency s.r.o.
Okružná 21/2
97251 Handlová
ID: 3685053   Dátum zverejnenia: 3.6.2019