Koordinátorka doučovacieho centra Freedu

FREEDU - vzdelávacie centrum

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.10.2020
1 000 EUR/mesiacNástupný plat je 1 000 €. Pozícia je vhodná pre čerstvú absolventku, resp. človeka s max. 5 ročnou praxou. Čím viac bude človek na tejto pozícii fungovať samostatne, tým viac sa to odzrkadlí na zvyšovaní platu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Freedu je najväčšie doučovacie centrum na Slovensku. Sídlime v Bratislave, kde máme tri pobočky: v Dúbravke, v Novom Meste a Poluse (Vivo!).

Už 14 rokov pripravujeme deti na rôzne prijímačky, organizujeme kurzy doučovania, jazykové kurzy a online kurzy pre deti na celom Slovensku.

Hľadáme koordinátorku kurzov na plný úväzok (prípadne živnosť) na našu pobočku v Novom Meste (Račianska 80).

Hlavná náplň práce:
- komunikácia telefonicky, mailom, osobne s klientmi - predovšetkým sú to rodičia detí
- komunikácia telefonicky, mailom, osobne s lektormi/lektorkami - učia u nás vysokoškoláci
- samostatná organizácia skupinových a individuálnych kurzov
- nábor, pohovory a prijímanie lektoriek a lektorov
- dôsledná administrácia všetkých potrebných informácií
- každodenná starostlivosť o priestory pobočky

Pracovný čas: 9.00-17.30

- nadobudnutie skúseností z fungovania úspešnej vzdelávacej spoločnosti
- možnosť absolvovať jazykový kurz zdarma
- každodenný kontakt s mladým kolektívom lektoriek a lektorov
- voľnejšie leto (v lete je u nás najmenej kurzov)
- podpora v ďalšom samovzdelávaní

Ak Vás zaujala naša pozícia, pošlite nám CV a napíšte do mailu, prečo by Vás práca vo Freedu bavila. CVčká bez osobného komentára neberieme do úvahy. Na základe našich dlhoročných skúseností vieme, že pár osobných viet je výpovednejších ako formálne CV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nasledujúci opis vám povie viac o našich predstavách, spôsobe fungovania, a o tom aké vlastnosti a osobnostné predpoklady vieme vo Freedu podporiť a rozvíjať.

Proklientsky prístup – snažíme sa vyhovieť všetkým požiadavkám klientov. Pokiaľ nám kapacitné alebo iné dôvody nedovoľujú zorganizovať kurz podľa želania, vždy ponúkame alternatívu. Vo Freedu komunikujeme s klientami úprimne, milo a ústretovo. Každodenná organizácia kurzov vo Freedu si vyžaduje prirodzenú schopnosť improvizovať.

Logické myslenie, schopnosť správne si stanoviť priority:
- pri organizácii kurzov vedieť efektívne kombinovať požiadavky klientov s možnosťami lektoriek/lektorov
- pri poobednej, hektickejšej prevádzke si správne určiť, ktorú úlohu je potrebné uprednostniť
- pri zadeľovaní kurzov lektorkám, predvídať, ktorá lektorka je vhodná na ktorý typ kurzu.

Vedieť pohotovo riešiť náhle vzniknuté situácie - v každodennej prevádzke vznikajú rôzne situácie, ktoré sa nedajú predvídať, napr. žiak zabudne prísť na hodinu, lektorka v deň kurzu ochorie, výpadok internetu a pod. Vašou úlohou bude pohotovo a zároveň pohodovo tieto situácie riešiť.

Schopnosť dodržiavať stanovené termíny - kontrolovať začiatky, konce kurzov a pripraviť sa včas na uvítanie nového kurzu alebo riešenie pokračujúceho kurzu, kontrolovať aktuálnosť termínov na stránke, blížiace sa termíny prijímačiek, maturít, prázdnin sviatkov a pod.

Dôslednosť, presnosť, svedomitosť – a to najmä pri evidencii informácií o klientoch, kurzoch, lektorkách do nášho informačného systému a excelovských tabuliek.

Freedu sme otvorili pred 18 rokmi a odvtedy sme doučili a stále doučujeme množstvo detí, mladých ľudí, ktorí sa chcú kvalitne pripraviť na rôzne prijímačky, alebo chcú dobehnúť zmeškané školské učivo.
ID: 3350978  Dátum zverejnenia: 25.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac