Можливість для людей з України

Lektorka/lektor vo vzdelávacom centre Freedu

FREEDU - vzdelávacie centrum

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
10 EUR/hod.mesačné bonusy podľa počtu odučených hodín.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študent/ka vysokej školy alebo už absolvent/ka a chceš si privyrábať doučovaním? Doučuj u nás!

Doučujeme matematiku, slovenčinu, angličtinu, nemčinu, chémiu a fyziku.
Učíme hlavne základoškolákov v skupinkách do 8 detí alebo individuálne.

Máme záujem o spoluprácu s vysokoškoláčkami a vysokoškolákmi, ale aj absolventmi, ktorí môžu učiť osobne v Bratislave, alebo aj ONLINE z celého Slovenska.

Čo ti ponúkame?

Časovo-flexibilnú prácu formou Dohody o brigádnickej práci študenta, Dohody o vykonaní práce alebo práce na živnosť.

Hodinová mzda je od 10 €. Čím viac odučíš, tým viac si zarobíš.
Okrem mzdy ti ponúkame finančné bonusy. Výška bonusu sa líši v závislosti od počtu odučených hodín za mesiac. Začíname od 25 € mesačne.

Pracovnú skúsenosť, ktorá ti výrazne zvýši šance pri hľadaní zamestnania po ukončení vysokej školy. Desiatky našich lektoriek/ov si vďaka praxi vo Freedu našli zamestnanie, v ktorom sú spokojné/í.

Ak ťa zaujala naša pozícia, vyplň prihlášku na našom webe https://freedu.sk/doucovanie-brigada/#posli.
Svoje CV nám prilož priamo do prihlášky.
Snažíme sa odpovedať každej uchádzačke, každému uchádzačovi.
S tými, čo vyhovujú našim podmienkam si dohodneme čo najskôr pohovor, na ktorom si odovzdáme ďalšie potrebné informácie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Naše požiadavky:
- si nadšená/ý pre vzdelávanie a máš chuť svoje vedomosti odovzdať ďalej. Ak ti chýbajú skúsenosti, nevadí, máme prepracovaný systém zaúčania, do učenia u nás sa rýchlo dostaneš,
- predmet, ktorý chceš učiť, študuješ, alebo si študoval/a na vysokej škole,
- si komunikatívny typ a učivo vysvetlíš aj žiakom, ktorí k predmetu nemajú zatiaľ pozitívny vzťah,
- si spoľahlivý človek, ktorý si plní svoje povinnosti.

Freedu sme otvorili pred 18 rokmi a odvtedy sme doučili a stále doučujeme množstvo detí, mladých ľudí, ktorí sa chcú kvalitne pripraviť na rôzne prijímačky, alebo chcú dobehnúť zmeškané školské učivo.
ID: 4163519  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.