Pracovník/čka moderného skladu - zarob koľko potrebuješ a kedy potrebuješ

isklad.eu (FREE Company s.r.o.)

Miesto práce
Diaĺničná cesta 5, 903 01 Senec
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
6 - 8 EUR/hod.príplatok za poobedné smeny +0.45 eur/hod, víkendové smeny +0.75eur/hod, bonus za odpracovaný čas +1eur/hod, bonus za vlastný set zariadení +0.25eur/hod, týždenná odmena za najvyšší výkon pracovníka 100 eur, odmena ak zavoláš ďaľšieho pracovníka k nám 50 EUR a iné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyber si vhodný pracovný čas a pracuj v modernom sklade s appkou na mobile a počúvaj hudbu na Spotify. Si hlasovo a vizuálne navádzaný a nepotrebuješ žiadny zácvik. Manipuluje sa s ľahkými produktami. Vhodné pre aktívných a mladých ľudí (mužov aj ženy) do 40 rokov.

- možnosť zarábať v priemere 7,12 EUR/hodina, pričom výšku zárobku si volíš sám
- možnosť vyplácať zárobok týždenne
- nie si ničím viazaný a pracovný čas (dátum a počet hodín) si po registrácii do nášho online systému EGON vyberáš sám podľa potreby.
- Práca je dostupná 7 dní v týždni (Otváracie hodiny skladu PO-PIA 6:00-20:00, SO-NE 8:00 - 18:00 )
- Nadštandarné pracovné prostredie (moderné, vykurované zázemie pre pracovníkov skladu s možnosťami na občerstvenie, oddych aj zábavu)
- Vhodné aj ako dlhodobá práca, aj ako príležitostná práca.

Napíš nám na [email protected] a pošleme ti všetky informácie o práci, ktoré potrebuješ. Návod ako rýchlo a jednoducho založiť živnosť ti pošleme tiež. Práca u nás nie je záväzná, môžeš si ju vyskúšať a pokračovať iba ak sa ti bude páčiť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aktívny človek, ktorý má chuť pracovať!

Kto sme?
isklad je softvérová, technologická a skladovo-logistická firma, ktorá vyvíja softvér pre automatizáciu e-shop operácií a ktorá naďalej rozvíja svoj potenciál v jednom z aktuálne najzaujímavejších segmentov, ktorým je e-commerce. Spoločnosť isklad (FREE Company s.r.o.) je na trhu od roku 2016, aktívne poskytuje služby viac ako 100 klientom (e-shopom) a v blízkej budúcnosti plánuje masívnu expanziu na nové trhy. Aj z tohto dôvodu hľadáme posily do nášho už zohratého tímu v Senci. Viac o nás sa dočítaš napríklad tu https://hnonline.sk/hn-special/2233532-klienti-riadia-svoje-e-shopy

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3848204  Dátum zverejnenia: 31.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.