Reagujte bez životopisu

Obchodný zástupca v médiách

FRC Media s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacMzda je založená na províznom systéme z každého predaja až 20 %.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš mať dynamickú prácu, pri ktorej sa nikdy nenudíš?
Máš rád úspech a čím je ho viac, tým lepšie?
Ak si zároveň uvedomuješ, že toto sa neudeje samo, ale že na tom musíš riadne zapracovať, tak sa nám ozvi.
Musíš byť komunikatívna, iniciatívna a zodpovedná za svoju prácu až do konca hry.
Hlavná úloha: aktívne oslovovanie klientov.

Tvoj výkon práce bude adekvátne ohodnotený províznym systémom až do výšky 20 %.

Práca je flexibilná, máme svoje priestory, ale dá sa vykonávať aj z domu.
Pre viac informácií o tom, kde by si pracovala - www.for-men.sk

- mobilný telefón
- pán svojho času
- provízny systém
- mladý kolektív
- k dispozícii kancelárske priestory

Informácie o výberovom konaní

Zasielajte nám prosím Vás životopis s fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, predaj

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

pozícia obchodníka/obchodného zástupcu vítaná

Počet rokov praxe

1

čestnosť, svedomitosť, samostatnosť pri riešení úloh, obchodný duch, príjemné vystupovanie

FRC Media, s. r. o. je n mediálna spoločnosť, ktorá má pod sebou pánsky časopis FORMEN. Vydavateľstvo je založené na kolektíve mladých a talentovaných ľudí, ktorí rozvíjajú svoje zručnosti v obchode a v reklame. Našou úlohou je umožniť mladším, ale aj starším generáciám svoj osobný rozvoj, dobrý pracovný kolektív a správne ohodnotenie práce.

Okrem tejto pozície obsadzujeme rovnakú v spoločnosti PRO ZDRAVIE, takže na osobnom pohovore si budete môcť vybrať z tej, ktorá Vám viac vyhovuje.
ID: 3890744  Dátum zverejnenia: 21.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac