Reagujte bez životopisu

Obchodný zástupca v médiách

FRC Media s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 EUR/mesiacMzda je založená na províznom systéme z každého predaja až 20 %.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš mať dynamickú prácu, pri ktorej sa nikdy nenudíš?
Máš rád úspech a čím je ho viac, tým lepšie?
Ak si zároveň uvedomuješ, že toto sa neudeje samo, ale že na tom musíš riadne zapracovať, tak sa nám ozvi.
Musíš byť komunikatívna, iniciatívna a zodpovedná za svoju prácu až do konca hry.
Hlavná úloha: aktívne oslovovanie klientov.

Tvoj výkon práce bude adekvátne ohodnotený províznym systémom až do výšky 20 %.

Práca je flexibilná, máme svoje priestory, ale dá sa vykonávať aj z domu.
Pre viac informácií o tom, kde by si pracovala - www.for-men.sk

- mobilný telefón
- pán svojho času
- provízny systém
- mladý kolektív

Informácie o výberovom konaní

Zasielajte nám prosím životopis aj s fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, predaj

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

pozícia obchodníka/obchodného zástupcu vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

čestnosť, svedomitosť, samostatnosť pri riešení úloh, obchodný duch, príjemné vystupovanie

FRC Media, s. r. o. je nová rozrastajúca sa mediálna spoločnosť, ktorá má pod sebou pánsky časopis FORMEN. Vydavateľstvo je založené na kolektíve mladých a talentovaných ľudí, ktorí rozvíjajú svoje zručnosti v obchode a v reklame. Našou úlohou je umožniť mladším, ale aj starším generáciám svoj osobný rozvoj, dobrý pracovný kolektív a správne ohodnotenie práce.

Gorkého 3
811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3890744  Dátum zverejnenia: 13.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac