Pracovník v sklade

Frape catering s.r.o.

Miesto práce
Strojárenská, Trnava
Termín nástupu
ihneď
900 EUR/mesiac13. a 14. plat, osobné ohodnotenie, plat sa môže odvíjať od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príjem tovaru
- Vyskladňovanie tovaru
- Kontrola položiek a exspirácií pri príjme a vyskladňovaní
- Práca s vysokozdvižným vozíkom
- Polepovanie produktov SK etiketami

- Osobné ohodnotenie
- 13. a 14. plat
- Možnosť nakúpiť predávané produkty so zamestnaneckou zľavou
- Stravné lístky v hodnote 7,80€

Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí vyhovujú podmienkam. Práca je vhodná pre človeka so zmyslom pre zodpovednosť a tímovú prácu. Preferujeme otvorenú komunikáciu od začiatku spolupráce. Pracovný čas je od pondelka do piatka v čase od 6:00 do 14:30 vrátane obednej prestávky. Nadčasy sa vyskytujú minimálne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý
Vysokozdvižný vozík (VZV) - Mierne pokročilý
Potravinársky preukaz - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

fyzická zdatnosť
tímová práca
organizovanie a plánovanie práce
samostatnosť
komunikácia
pozornosť
praktické myslenie
spoľahlivosť
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
trpezlivosť
precíznosť (presnosť)

Spoločnosť Frape catering s.r.o. je rodinnou firmou s viac ako 10 ročným pôsobením na slovenskom trhu v oblasti komplexného servisu dodávok potravín, pracovného oblečenia a obuvi v oblasti gastronómie pre sociálny segment (školské stravovanie, závodné stravovanie, ...) a HoReCa. Našim cieľom je mať stabilný a silný tím obchodníkov, ktorých máme záujem rozvíjať. Voči zamestnancom sme vždy lojálny a preto očakávame od zamestnancov rovnaký prístup. V súčasnosti zamestnávame 17 zamestnancov na pozíciách obchodníkov, administratívnych pracovníkov a pracovníkov logistiky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: David Schmidt
Tel.: +421902144556
E-mail: poslať životopis
ID: 4819240  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac