Pracovník na pobočke Košice

Františka Kozáková - Allianz

Miesto práce
Topoľová 9, Košice
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiackvartálne bonusy od 333 Eur do 999 Eur, ročné odmeny do 3000 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na pobočke
- administratívna činnosť
- akvizície nových klientov
- budovanie vlastného portfólia klientov
- kontakt s klientmi na pobočke (osobný, emailový, telefonický)
- práca s databázami
- digitalizácia kmeňa
- príprava podkladov pre manažéra
- archivácia
- pomoc pri vybavovaní potrieb klienta
- hlásenie a vybavovanie poistných udalostí

- atraktívny systém odmeňovania s možnosťou nadštandardného príjmu
- teambuildingové akcie
- pozícia je vhodná aj pre ľudí bez skúseností
- možnosť kariérneho rastu
- zázemie jednej z najväčších spoločností
- zvýhodnené tarify na vybrané poistné produkty do výšky 50%
- možnosť prispôsobenia pracovnej doby – flexibilita
- všetky školenia úplne bezplatné
- finančné a materiálne benefity
- podpora realizácie nápadov, ktoré by boli obojstranne prospešné
- bližsie informácie a detaily odmeňovacieho systému na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Zodpovedný prístup
Flexibilita
Komunikatívnosť
Chuť pracovať na sebe a učiť sa novým veciam
Vodičský preukaz výhodou

Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 1300 zamestnancov a 3100 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov.
ID: 4057779  Dátum zverejnenia: 14.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac