Produktový manažér / Obchodný zástupca

František Nemec STAVREM s.r.o.

Miesto práce
Senec, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Radi by sme privítali práve teba ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 700 EUR/mesiacKvartálne odmeny a 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Samostatné vyhľadávanie nových klientov a nadväzovanie obchodných kontaktov

- Vypracovávanie obchodných ponúk, technologických postupov a riešení pre zákazníkov

- Prehlbovanie vzťahov s existujúcimi klientmi a partnermi, starostlivosť o ich spokojnosť

- Analýza trhu a konkurencie, príprava reportov pre vedenie spoločnosti

- Špecifikácia produktov do spoločných projektov s architektmi a projekčnými kanceláriami

- Tvorba a spracovanie produktových cenníkov pre maloobchod

- Účasť na obchodných stretnutiach, prezentácie produktov a služieb spoločnosti

- Automobil aj na súkromné účely

- Mobilný telefón

- Účasť na školeniach v SR a v zahraničí

- Kvartálne odmeny a 13. plat

- Home office

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám prosím životopis, prípadne aj s motivačným listom, najneskôr do 22.04.2024. Uchádzačov, ktorí prejdú prvým kolom výberu na základe požadovaných kritérií, budeme kontaktovať a pozveme na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Strategické myslenie, výborné komunikačné a obchodné zručnosti.

Samostatnosť, priebojnosť a zodpovednosť.

Prax a prehľad v oblasti stavebníctva a obchodu výhodou.

Technické myslenie a prvotriedna znalosť produktového portfólia.

Psychická odolnosť.

Spoločnosť František Nemec STAVREM s.r.o. vznikla v roku 2016 a pod známou obchodnou značkou STAVREM patrí medzi lídrov v predaji a odbornej inštalácii podláh renomovaných svetových producentov pre akékoľvek priemyselné, obchodné, či administratívne priestory a domácnosti, s obchodným zastúpením v Senci, Bratislave,Michalovciach a Zvolene.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4790791  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac