Reagujte bez životopisu

Servisný technik okien

František Kuchar

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiac500 EUR fix + provízne ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predmetom práce je vykonávanie servisných prác u našich zákazníkov vo svojom regióne ako napr.:
- montáž a oprava žalúzií (výmena silónu, retiazky a pod.)
- montáž a oprava sieťok (výmena sieťoviny, háčikov a pod.)
- nastavenie a premazanie kovania okien
- výmena tesnenia v okne

PEŇAŽNÉ
- príspevok na bývanie
- stravné
- bonus na dieťa
- príspevok na dovolenku

NEPEŇAŽNÉ
- zamestnanecká zľava na služby a produkty
- 40 dní dovolenky
- narodeninové voľno
- firemné akcie, teambuildingy
- firemné vozidlo aj na súkr. účely (po skúšobnej dobe)

Informácie o výberovom konaní

REGIÓNY
Sever - na starosti: ZA, CA, KM, BY, PB, PU, IL, TN, BN, PE, PD, TR, MT, NO, DK, RK, TS, LM
Juh - na starosti: ZV, DT, BB, BR, PT, LC, VK, RA, RS, KA, BS, ZH, ZC, ZM, LV
Západ - na starosti: TT, HC, GA, SA, NR, DS, NZ, KN, TO, PN, NM, MY, SE, SI, MA, PK, SC, BA
Východ 1 - na starosti: PP, LE, KK, SL, SB, BJ, SN, RV, GL, PO
Východ 2 - na starosti: HE, SV, ML, SP, SK, VT, TV, MI, SO, KE

Do odpovede prosím napíšte, o aký región by ste mali záujem. V každom regióne je dostupné jedno pracovné miesto.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Firma PEKON pôsobí v oblasti okien, dverí a tieniacej techniky už viac ako 15 rokov. Prešli sme si výrobou, predajom a montážou stavebných výplní a práve preto máme bohaté skúsenosti z tejto oblasti. Našou hlavnou činnosťou je pozáručný servis okien a doplnkov (siete proti hmyzu, žalúzie). K tomu všetkému prislúcha taktiež výroba novej tieniacej techniky. Naše prvotriedne služby a výrobky ponúkame zákazníkom na celom území Slovenska a práve preto sa naša firma veľmi rýchlo rozrastá. Nakoľko sme veľkým fanúšikom technológií a inovácií, snažíme sa čo najviac procesov vo firme zautomatizovať a prinášame vždy nové a zaujimavé výrobky.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3930434  Dátum zverejnenia: 24.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac