Kuchár ktorý je šikovný a kreatívny

Franko-Real s.r.o

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do reštaurácie v centre Zvolena hľadáme kuchára na pozíciu hotové jedlá a la carte menu, studená kuchyňa/ teplá kuchyňa.
Príprava jedálneho lístka, sledovanie spracovania surovín
Dodržiavanie hygienických noriem

INFO NA POHOVORE.
Celoročná práca s dlhodobou perspektívou.Práca v zabehnutej prevádzke a stabilnej prevádzke, ktorá je trhu cez 20 rokov,

Nástupný plat ako aj ďalšie finančné ohodnotenie závisí od šikovnosti, záujmu, skúseností a praxe, s možnosťou finančného rastu.
Prémie v závislosti od pracovného výkonu a výsledkov, INFO NA POHOVORE.
Ponúkaná výška základnej zložky mzdy je v závislosti od kvalifikácie uchádzača.
Kontaktujeme len vyhovujúcich záujemcov, prosíme uvádzať telefónne číslo.
Priložte, prosím, nasledujúci text:
Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), zamestnávateľovi Sv & Sm s.r.o., IČO: 36057126, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, životopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.
Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, životopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov.
Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- prax ,snaha, kreativita ,samostatnost vo varení
- príjemné vystupovanie, chuť pracovať
- zodpovedný prístup k práci
- lojálnosť voči firme

Hotel a penzion v centre Zvolena zabehnutá pizzéria so silnou prevádzkou,
Dobrý kolektív veľa spokojných zákazníkov,
ubytovacie a stravovacie služby, pizzérie a prenájom nehnuteľností
ID: 3939612  Dátum zverejnenia: 19.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac