Hľadáme šikovného aj kreatívneho kuchára s praxou

Franko-Real s.r.o

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do dynamického tímu reštaurácie prijmeme šikovných a kreatívnych kuchárov na studenú aj teplú kuchyňu aj hotové jedlá

Pracovná doba je 8:00-22:00, pracuje sa systémom krátky/dlhý týždeň.

Mzda je vyplácaná pravidelne do 15-teho dňa v mesiaci, výška mzdy je adekvátna k skúsenostiam a výkonu.

Ponúkame seriózny prístup, preplácanie dovoleniek .

Náplň práce:
- Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov
- Dodržavanie presne stanovených postupov prípravy jedál
- Dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty na pracovisku
- Podieľanie sa na príprave jedálneho lístka
- Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín

Tešíme sa na Vás!

sociálne,

Informácie o výberovom konaní

možnost ubytovania cca 200m od hotela
Najlepšie nefajčiari.
Budeme radi každej reakcii na túto pracovnú ponuku. V prípade veľkého počtu záujemcov, budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Výhodou je živnost
Poprosím kontaktujte nás len mailom.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

Počet rokov praxe

2

Pozitívny prístup k vareniu
Serióznosť a zodpovednosť
Vybudované pracovné návyky
Proaktívny prístup a najlepšie nefajčiar

Hotel a penzion v centre Zvolena zabehnutá pizzéria so silnou prevádzkou, tak isto penzion a jedáleň Olympia a pizzéria v Banskej Bystrici .
Dobrý kolektív veľa spokojných zákazníkov,
ubytovacie a stravovacie služby, pizzérie a prenájom nehnuteľností

Ľ.Štúra 11
960 01 Zvolen
ID: 3701130  Dátum zverejnenia: 25.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac