Otvárame dvere
do sveta príležitostí

Frézar/obsluha CNC _ Nástupný bonus celkom do 1500,-€

Miesto práce
Strečno
Termín nástupu
dohodou
6,14 EUR/hod.je základná nástupná mzda. Priemerná mesačná nástupná mzda operátora s príplatkami je cca 1400€, po zaškolení cca 1600€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre prevádzku v Strečne hľadáme operátorov výroby, ktorí by sa spolupodieľali na výrobe luxusných kuchynských drezov, ktoré exkluzívne expedujeme do celého sveta.

Náplň práce:
  • Zabezpečuje prípravu drezu, frézovanie na robotických bunkách/CNC, zrazenie ostrých hrán po ofrézovaní, prípadné odfrézovanie materiálu z otvorov pre prepady
  • Vykonáva dôkladné záverečné čistenie drezu od prachu, nečistôt a konečnú kontrolu kvality skompletovaného drezu pred zabalením, ukladanie drezov na expedičné palety v požadovanom množstve.
  • Vykonáva evidenciu opracovaných drezov do systému SAP a označenie drezov/paliet predpísaným štítkom

  • atraktívne mzdové ohodnotenie - nástupná mzda 6,14€/hod, po zaučení mzda až 7,36€/hod
  • nástupný BONUS (pri nástupe 300€ + 600€ pri úspešnom skončení skúšobnej doby + 600€ pri úspešnom hodnotení 1/2 ročnej zmluvy)
  • mesačný dochádzkový BONUS
  • mesačný prevádzkový BONUS
  • mesačný výkonový BONUS
  • príplatky za pracovné prostredie
  • bezplatná doprava zo Žiliny, Martina, Ružomberka, Čadce zabezpečená
  • stravné lístky v hodnote 5,80 € (príspevok zamestnanca len 0,80 centov)
  • stravné lístky aj za dovolenkové dni
  • letný a zimný bonus v celkovej výške 1000€
  • 13. a 14. plat
  • možnosť zakúpenia drezu za výhodnú cenu
  • švajčiarska firemná kultúra

Ďakujeme všetkým kandidátom za reakcie. Vážime si, že prejavíte záujem o ponúkanú pracovnú pozíciu. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že z dôvodu väčšieho počtu uchádzačov, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • samostatnosť, flexibilita, precíznosť, lojálnosť
  • ochota práce v zmennej prevádzke - nepretržitý režim

Spoločnosť Franke bola založená v roku 1911 a jej základným kameňom sa stalo presné technické vyhotovenie a tradičné remeselné majstrovstvo. Ani o 100 rokov neskôr sme na tieto princípy a stavebné základy nezanevreli. Napriek tomu, že niektoré veci sa nemenia, sme hrdí aj na svoju prispôsobivosť: neustále hľadáme nové spôsoby, ako vyhovieť meniacim sa potrebám a životnému štýlu našich zákazníkov. Vďaka tejto kombinácii povedomia o tradičných postupoch a orientácie na budúcnosť sme sa stali najväčším výrobcom kuchynských drezov na svete.

Od roku 2017 vyrábame špičkové drezy v novom závode v Strečne.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Ondrušová
Tel.: +421910152082
E-mail: poslať životopis
ID: 4583925  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,14 EUR/hod.