Otvárame dvere
do sveta príležitostí

Účtovník – Adm. asistent (zástup za MD)

Miesto práce
Strečno
Termín nástupu
1.1.2021
900 EUR/mesiacod 900 (podľa kvalifikácie a seniority kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho priateľského tímu v novootvorenom výrobnom závode v Strečne hľadáme kolegu / kolegyňu s náplňou práce:

  • Účtovanie pokladničných operácií
  • Kontrola a účtovanie došlých faktúr
  • Nahrávanie, kontrola dodacích listov a ich administrácia v systéme SAP
  • Vystavovanie faktúr za služby
  • Mesačné sledovanie určitého druhu nákladov
  • Účtovanie vyúčtovaní zo služobných ciest zamestnancov
  • Účasť pri inventarizácii zásob a majetku
  • Štatistické hlásenia
  • Odsúhlasovanie správnosti zostatkov účtov
  • Spolupráca pri finančných auditoch
  • Vedenie zmluvnej agendy

  • atraktívne mzdové ohodnotenie
  • letný a zimný bonus vo výške 270€
  • ročný individuálny bonus až do výšky 13.teho platu
  • stravné lístky v hodnote 4,20€ (príspevok zamestnanca len 0,72 centov)
  • stravné lístky aj za dovolenkové dni
  • možnosť zakúpenia drezu za výhodnú cenu
  • švajčiarska firemná kultúra

Veľmi pekne ďakujeme všetkým uchádzačom, ale z kapacitných dôvodov budeme odpovedať len kandidátom, ktorí spĺňajú stanovené podmienky. Súčasťou výberového pohovoru budú praktické úlohy z účtovníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • znalosť podvojného účtovníctva,
  • fakturácia,
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • SAP

Spoločnosť Franke bola založená v roku 1911 a jej základným kameňom sa stalo presné technické vyhotovenie a tradičné remeselné majstrovstvo. Ani o 100 rokov neskôr sme na tieto princípy a stavebné základy nezanevreli. Napriek tomu, že niektoré veci sa nemenia, sme hrdí aj na svoju prispôsobivosť: neustále hľadáme nové spôsoby, ako vyhovieť meniacim sa potrebám a životnému štýlu našich zákazníkov. Vďaka tejto kombinácii povedomia o tradičných postupoch a orientácie na budúcnosť sme sa stali najväčším výrobcom kuchynských drezov na svete.

Od roku 2017 vyrábame špičkové drezy v novom závode v Strečne.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Sýkorová
Tel.: +421417336230
E-mail: poslať životopis
ID: 4005284  Dátum zverejnenia: 27.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac