Otvárame dvere
do sveta príležitostí

Vedúci údržby - príležitosť pre vedenie tímu a zlepšenie pracovných procesov

Miesto práce
SNP 840/180, Strečno
Termín nástupu
dohodou
2 500 EUR/mesiacod 2500 (podľa kvalifikácie a seniority kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V modernom výrobnom závode v Strečne, ktorý expanduje výrobky do celého sveta, ponúkame príležitosť pre skúseného profesionála v oblasti riadenia údržby. Ideálny kandidát je najmä dobrým lídrom svojho tímu, je proaktívny, manuálne zručný, spoľahlivosť a samostatnosť je u neho samozrejmosťou, má praktické skúsenosti v oblasti riadenia údržby strojov a zariadení.

Náplň práce a zodpovednosti:

  • Riadenie, koordinovanie, motivovanie a hodnotenie podriadených zamestnancov údržby
  • Plánovanie a koordinovanie údržbárskych prác
  • Vypracovávanie a aktualizovanie plánov údržby
  • Riadenie a optimalizácia údržby strojov
  • Správa TPM systému efektívnej údržby strojov a zariadení
  • Riadi vykonávanie preventívnych a predpísaných kontrol údržby na strojoch a zariadeniach
  • Zaisťovanie spôsobilého technického stavu používaných strojov, prístrojov a zariadení
  • Analyzovanie príčin prestojov a prijímanie opatrení na ich eliminovanie
  • Objednávanie náhradných dielov, zodpovednosť za sklad náhradných dielov
  • Zabezpečenie cenových ponúk pre opravy nástrojov, zariadení, komunikácia s externými dodávateľmi
  • Monitorovanie a kontrolovanie nákladov na údržbu
  • Zabezpečovanie technickej dokumentácie a vedenie servisných kníh
  • a v neposlednom rade dbá a podporuje bezpečnosť na pracovisku.

  • atraktívne mzdové ohodnotenie
  • letný a zimný bonus
  • 13. & 14. plat
  • školenia v zahraničí
  • flexibilná pracovná doba
  • ročné odmeny
  • príjemné pracovné prostredie
  • švajčiarska firemná kultúra
  • stravné lístky v hodnote 5,85 € (príspevok zamestnanca len 0,80 centov)
  • stravné lístky aj za dovolenkové dni
  • možnosť zakúpenia drezu za výhodnú cenu

Ďakujeme všetkým kandidátom za reakcie. Vážime si, že prejavíte záujem o ponúkanú pracovnú pozíciu. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že z dôvodu väčšieho počtu uchádzačov, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

• Minimálne 3 ročné skúsenosti v oblasti riadenia údržby vo výrobnej spoločnosti

Počet rokov praxe

3

  • Anglický jazyk na úrovni pokročilý, B2
  • Počítačová gramotnosť (najmä aplikácie MS Office)
  • Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
  • Zodpovednosť, komunikatívnosť, precíznosť
  • Schopnosť riadiť, viesť a motivovať tím
  • Organizačné a komunikačné schopnosti

Spoločnosť Franke bola založená v roku 1911 a jej základným kameňom sa stalo presné technické vyhotovenie a tradičné remeselné majstrovstvo. Ani o 100 rokov neskôr sme na tieto princípy a stavebné základy nezanevreli. Napriek tomu, že niektoré veci sa nemenia, sme hrdí aj na svoju prispôsobivosť: neustále hľadáme nové spôsoby, ako vyhovieť meniacim sa potrebám a životnému štýlu našich zákazníkov. Vďaka tejto kombinácii povedomia o tradičných postupoch a orientácie na budúcnosť sme sa stali najväčším výrobcom kuchynských drezov na svete.

Od roku 2017 vyrábame špičkové drezy v novom závode v Strečne.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3943616  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac