Špecialista ISO

Miesto práce
Strečno
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
mesačná mzda od 1 200,- Eur / výška mzdy bude upravená v závislosti od seniority uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš nový výrobný závod hľadáme skúseného inžiniera kvality so zameraním na oblasť systému riadenia kvality. Inžinier kvality bude zodpovedať za celú oblasť riadenia kvality ohľadom procesov a systémov. Oblasť pôsobnosti:
  • riadenie internej dokumentácie,
  • koordinovať, pomáhať, trénovať a hodnotiť proces riadenia kvality,
  • viesť záznamy a výsledky a pripravovať reporty pre oddelenie kvality & procesov.
  • zodpovedá za preškolenie pracovníkov o procese riadenia kvality a faktory relevantné pre QM,
  • identifikuje príležitosti na trvalé zlepšovanie systému manažérstva kvality v súlade s platnými normami,
  • zabezpečuje tvorbu cieľov a koncepcie kvality, vrátane kontroly ich plnenia ,
  • pripravuje plány a koordinuje interné a externé audity kvality v súlade s plánom,
  • zapája sa proaktívne do plánovania, riadenia a podpory manažmentu kvality naprieč oddeleniami.

• flexibilná pracovná doba
• prácu v prosperujúcej spoločnosti
• zamestnanecké výhody a benefity
• letný a zimný dovolenkový bonus
• práca v dynamickom modernom prostredí

Ďakujeme všetkým kandidátom za reakcie. Vážime si, že prejavite záujem o ponúkanú pracovnú pozíciu. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že z dôvodu väčšieho počtu uchádzačov, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SAP - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• skúsenosť s manažmentom kvality, environmentálny manažment, integrované systémy riadenia
• samostatnosť, flexibilita, precíznosť, analytické myslenie, organizačné schopnosti, pružnosť v myslení

Firma Franke je celosvetovým lídrom vo výrobe kuchynských drezov pre domácnosti, systémov pre gastro veľkokuchyne, profesionálnych prístrojov na prípravu kávy, nerezového sanitárneho vybavenia a nerezových pivných sudov.
Zamestnáva cca 8 900 pracovníkov v 70 spoločnostiach v 40 krajinách sveta.
V závode v Žiline vyrábame kompozitné drezy. Prebiehla výstavba novej prevádzky v Strečne, kde sa výrobný proces automatizuje a inovuje.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Franke Slovakia s.r.o.
M.R. Štefánika 71
010 01 Žilina

Kontakt

ID: 3457845   Dátum zverejnenia: 12.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   mesačná mzda od 1 200,- Eur / výška mzdy bude upravená v závislosti od seniority uchádzača