Otvárame dvere
do sveta príležitostí

Top operátor vo švajčiarskej výrobe (skvelý plat a doprava zabezpečená)

Miesto práce
Strečno
Termín nástupu
dohodou
4,94 EUR/hod.4,94€/h je základná nástupná mzda. Priemerná mesačná nástupná mzda operátora s príplatkami je 1200€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre novú prevádzku v Strečne hľadáme operátorov výroby, ktorí by sa spolupodieľali na výrobe luxusných kuchynských drezov, ktoré exkluzívne expedujeme do celého sveta.

Nových pracovníkov prezamestnávame cez našich výhradných dodávateľov personálnych služieb/prac. agentúry.

Náplň práce:
  • Výroba odlievaných kameninových drezov
  • Zabezpečenie navažovania pieskov a aditív pre prípravu zmesi na výrobu drezov
  • Príprava a plnenie zmesi na prípravu drezov do polymerizačných foriem
  • Kontrola výroby drezov
  • Vizuálna kontrola kvality drezov po vybratí z formy

  • atraktívne mzdové ohodnotenie - nástupná mzda 4,94€/hod, po zaučení mzda až 5,56€/hod
  • mesačný dochádzkový BONUS
  • mesačný prevádzkový BONUS
  • príplatky za pracovné prostredie
  • bezplatná doprava zo Žiliny, Martina, Ružomberka zabezpečená
  • stravné lístky v hodnote 5,00 € (príspevok zamestnanca len 0,72 centov)
  • stravné lístky aj za dovolenkové dni
  • letný a zimný bonus vo výške 270€
  • možnosť zakúpenia drezu za výhodnú cenu
  • švajčiarska firemná kultúra

Ďakujeme všetkým kandidátom za reakcie. Vážime si, že prejavíte záujem o ponúkanú pracovnú pozíciu. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že z dôvodu väčšieho počtu uchádzačov, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • samostatnosť, flexibilita, precíznosť, lojálnosť
  • ochota práce v zmennej prevádzke - nepretržitý režim

Spoločnosť Franke bola založená v roku 1911 a jej základným kameňom sa stalo presné technické vyhotovenie a tradičné remeselné majstrovstvo. Ani o 100 rokov neskôr sme na tieto princípy a stavebné základy nezanevreli. Napriek tomu, že niektoré veci sa nemenia, sme hrdí aj na svoju prispôsobivosť: neustále hľadáme nové spôsoby, ako vyhovieť meniacim sa potrebám a životnému štýlu našich zákazníkov. Vďaka tejto kombinácii povedomia o tradičných postupoch a orientácie na budúcnosť sme sa stali najväčším výrobcom kuchynských drezov na svete.

Od roku 2017 vyrábame špičkové drezy v novom závode v Strečne.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Sýkorová
Tel.: +421417336230
E-mail: poslať životopis
ID: 3327530  Dátum zverejnenia: 7.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,94 EUR/hod.