Programátor robotov / Technik robotov

Miesto práce
Strečno
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
6,13 €/h je základná mzda. Priemerná mesačná mzda technika robotov s príplatkami je 1550€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca v systéme CAD/CAM, tvorba 3D modelov
• Off-line a On-line programovanie robota – KUKA, ABB, Fanuc,..
• tvorba obrábacieho programu,
• optimalizácia dráh obrábania robota z pohľadu kvality a výroby,
• spolupráca pri diagnostikovaní porúch a ich odstraňovaní na robotizovaných automatizovaných riešeniach

• atraktívne mzdové ohodnotenie
• prácu v prosperujúcej spoločnosti
• zamestnanecké výhody a benefity
• letný a zimný dovolenkový bonus
• zaškolenie a odborný rast

  • zaučenie/školenie vo vlastnom programovacom softvéri zabezpečené
  • ochota vycestovať, možné školenie v zahraničí
  • práca v zmennej prevádzke

Ďakujeme všetkým kandidátom za reakcie. Vážime si, že prejavite záujem o ponúkanú pracovnú pozíciu. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že z dôvodu väčšieho počtu uchádzačov, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

automatizácia, robotika, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - základy
CATIA - základy
Autodesk Inventor - základy

Vodičský preukaz

B

• skúsenosť s programovaním robotov ABB, KUKA, Fanuc - prax na podobnej pozícii veľkou výhodou
• schopnosť práce s technickou dokumentáciou
• anglický jazyk - na úrovni umožňujúcej pracovnú komunikáciu
• samostatnosť, flexibilita, precíznosť, lojálnosť

Firma Franke je celosvetovým lídrom vo výrobe kuchynských drezov pre domácnosti, systémov pre gastro veľkokuchyne, profesionálnych prístrojov na prípravu kávy, nerezového sanitárneho vybavenia a nerezových pivných sudov.
Zamestnáva cca 8 900 pracovníkov v 70 spoločnostiach v 40 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Franke Slovakia s.r.o.
SNP 840/180
013 24 Strečno

Kontakt

ID: 3003792   Dátum zverejnenia: 8.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   6,13 €/h je základná mzda. Priemerná mesačná mzda technika robotov s príplatkami je 1550€.