Predajca šperkov a hodín v obchodnom centre

FRANK, s.r.o.

Miesto práce
RGB Liptov, Kamenné pole, Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Od 850 EUR/mesiac+ odmeny z predaného tovaru, príplatky za prácu počas víkendov a sviatkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj zlatých, strieborných a oceľových šperkov, briliantových šperkov, hodín a značkových hodiniek, vrátane sortimentu kabeliek a peňaženiek.

Miesto výkonu práce: OC RGB Liptov Liptovský Mikuláš

Náplň práce:
- príjemná, milá a ochotná obsluha zákazníkov
- schopnosť poradiť zákazníkom pri výbere vhodného šperku a hodín
- práca s pokladňou
- riešenie reklamácií
- výmena remienkov (al. baterií) u hodiniek
- udržiavanie predajne i šperkov v dokonalom stave (čistota predajne, aranžovanie šperkov, starostlivosť o vzhľad predajne).

Pracovná doba: 11,5 hodinové pracovné zmeny, poprípade 4-8 hodinové zmeny

Zľava na tovar z predávaného sortimentu spoločnosti, ďalšie odmeny podľa dosahovaných výsledkov po zapracovaní

Informácie o výberovom konaní

Prosíme priložiť aktuálne fotografiu k životopisu.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.
Uprednostníme nefajčiara/-ku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa PC - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsft Word - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

asistent/-ka predaja

Počet rokov praxe

2

- komunikatívnosť
• príjemné vystupovanie a upravený vzhľad
• záujem o módne trendy a aranžovanie
• zodpovednosť, samostatnosť, zmysel pre poriadok
• chuť pracovať a flexibilita
• skúsenosti s predajom šperkov a hodín výhodou

Sme obchodná spoločnosť zameraná na veľkoobchodný a maloobchodný predaj šperkov, hodín, obuvi a doplnkov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4335256  Dátum zverejnenia: 26.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac