Prijímací technik v autoservise

FRANCE-TECH, spol. s r.o.

Miesto práce
Petržalka
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800-1300 plat zložený z fixnej a variabilnej zložky + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prijímanie motorových vozidiel do autoservisu.
- Plánovanie a objednávanie opráv motorových vozidiel.
- Komunikovanie s klientmi počas celého priebehu opráv.
- Zadeľovanie a kontrola práce podriadených zamestnancov.
- Objednávanie, prijímanie a vydávanie náhradných dielov zo skladu.
- Administratívne spracovanie zákaziek.
- Odovzdávanie opraveného motorového vozidla klientovi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

prax v obore
technické zručnosti

Autorizovaný predaj a servis vozidiel značky Peugeot, predaj originálnych náhradných dielov a príslušenstva

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FRANCE-TECH Bratislava s.r.o
Jasovská 22/A
851 07 Bratislava
ID: 2518648   Dátum zverejnenia: 19.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800-1300 plat zložený z fixnej a variabilnej zložky + odmeny