Predajca elektrických vozidiel FT Group Bratislava

FRANCE-TECH Košice s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.6.2024
1 200 - 3 000 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základného platu a odmien podľa predaja vozidiel plus provízií z poistenia a financovania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste nadšenec pre nové technológie a elektrické vozidlá? Chcete byť na čele ekologickej premeny v automobilovom priemysle? Ak áno, máme pre vás príležitosť stať sa súčasťou nášho predajného tímu. Hľadáme dynamických, optimisticky naladených predajcov, ktorí majú vášeň pre najnovšie technologické inovácie a veria v budúcnosť, ktorá je zelená a udržateľná.

Vaše zodpovednosti:

Vytváranie a predkladanie ponúk pre klientov, vrátane financovania a poistenia vozidiel.
Organizovanie a realizovanie skúšobných jázd.
Poskytovanie poradenstva klientom o prechode z tradičných spaľovacích motorov na elektrické vozidlá.
Prezentácia vozidiel, ich vlastností a výhod - staticky aj dynamicky.
Zavŕšenie predaja a spracovanie objednávok.
Objednávanie vozidiel a koordinácia s výrobným oddelením.
Aktívna účasť na školeniach a vzdelávacích programoch.

Čo od Vás očakávame:

Silnú vášeň a záujem o nové technológie a elektrické vozidlá.
Schopnosť nadšene a presvedčivo komunikovať s klientmi.
Charizmatickú osobnosť s optimistickým výhľadom na budúcnosť.
Skúsenosť v oblasti predaja je výhodou, ale nie je podmienkou.

Prácu v dynamickom prostredí s najnovšími modelmi elektrických vozidiel.
Konkurencieschopný platový balíček s atraktívnymi bonusmi za predaj.
Rozsiahle školenia a možnosti profesijného rastu.
Príležitosť byť súčasťou zmeny smerom k udržateľnejšej budúcnosti.

Pripojte sa k nám a staňte sa hlasom ekologickej revolúcie v automobilovom priemysle!

Informácie o výberovom konaní

Spolu so životopisom prosím pošlite aj motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ideálne technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, chuť sa učiť, nebáť sa výsť zo svojej komfortnej zóny.

Sme autorizovaný predajca a opravár vozidiel Peugeot. Plánujeme otvoriť showroom a predaj novej TOP značky na trhu v segmente elektrických vozidiel. Viac ako 20 rokov na trhu okrem vozidiel predávame a distribuujeme aj originálne náhradné diely a príslušenstvo. Dnes máme pobočky v Bratislave, Nitre a Košiciach. Ročne predávame cca 1000 nových vozidiel a ďalšich 500 jazdených vozidiel. Príď k nám pracovať a presvedčíš sa, že si zamestnancov vážime, pretože ľudia sú pre nás najväčšou devízou akú firma môže mať.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4776185  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac