Kuchár(ka) na výdaj, gril alebo studenú (aj brigádne) do OLIVE YOU BISTRO, RiverPark - Bratislava

FRANCA, s. r. o.

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie, Staré Mesto
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac+ tringelty z dennej tržby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného a tímového človeka pre našu reštauráciu na pozíciu kuchár. Nemusíš vedieť všetko, stači mať záujem sa učiť nové trendy. Vážime si aj vaše skúsenosti a ak viete zaučiť kolektívu niečo nové je to len benefit.

Náplň práce:
- Príprava jedál podľa štandardov reštaurácie.
- Dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov.
- Komunikácia s ďalšími kuchármi za účelom hladkého chodu kuchyne,
- Dodržiavanie a sledovanie všetkých hygienických predpisov, vrátane noriem HACCP.
- Zabezpečenie kontroly kvality, množstva, vždy pri prijatí tovaru do skladu, atď., podľa dodacích listov.
- Dodržiavanie vysokého štandardu poskytovaných služieb podniku.

Vážime si kolegov a preto od tohto roku máme aj zamestnanecke benefity ako:
- 13. plat
- Pre ženy máme raz mesačne benefit v podobe kupónov pre manikúru
- Pre pánov máme benefit v podobe kupónov na strih a bradu

Ak ťa naša ponuka zaujala a máš záujem stať sa členom našej reštaurácie, neváhaj a posielaj svoj životopis na [email protected].

Záujemcovia o zamestnanie absolvujú pohovor s našim šefkuchárom. Prosíme nech nás kontaktujú iba uchádzači s vážnym záujmom a ochotou pracovať.

Kontaktovať budeme iba vhodných uchádzačov.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kuchár, Gastronómia

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť, dodržiavať stanovené pokyny, spolupracovať v tíme, zodpovednosť, dochviľnosť a úprimnosť. Pozícia je vhodná aj pre absolventa, no musí tam byť veľka ochota sa rýchlo naučit postupy.

Sme mladý dynamicky tím, ktorí prevádzkuje koncept OLIVE YOU BISTRO od roku 2020. Našou snahou je zapísať sa medzi najvyhľadávanejšie reštaurácie v Bratislave. Prichádzame s novým kreatívnym myslením, ktore sa snážíme prehĺbiť v našich produktoch. Aj vďaka tomu možeme povedať, že nás tím je vysoko dynamicky a pristupuje ku svojim zodpovednostiam veľmi zodpovedne.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Róbert Kakša
Tel.: +421901705908
E-mail: poslať životopis
ID: 4777391  Dátum zverejnenia: 14.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac