Pediater/pediatrička pre deti a dorast/odstúpenie obvodu

FRAMED, s.r.o.

Miesto práce
Bajzova 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500 brutto + pravidelné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V prípade pracovného úväzku ide o liečebno-preventívnu starostlivosť a vedenie e-dokumentácie. V prípade odstúpenie obvodu-prebratie obvodu (cca 1200 pacientov).

Práca v príjemnom prostredí s možnosťou neskoršieho odstúpenia ambulancie vo veľmi dobrej lokalite.

Odstúpime zabehnutý a stále rozrastajúci sa pediatrický obvod (cca 1200 pacientov) v Ružinove. Ponúkame však aj možnosť zamestnania pediatra na plný alebo skrátený uväzok (cca 22 hodín týždenne) perspektívne s možnosťou neskoršieho odstúpenia. Dôvodom je odchod do dôchodku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pediatria pre deti a dorast

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Naša spoločnosť FRAMED, s.r.o. zabezpečuje liečebnopreventívnu starostlivosť
v odboroch:
- detské, dorastové lekárstvo do roku 2019
- stomatológia

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3627960  Dátum zverejnenia: 25.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 brutto + pravidelné odmeny