Можливість для людей з України

Nástrojár

Fragokov - export, výrobné družstvo

Miesto práce
Budovateľská, Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 200 EUR/mesiacMzda je stanovená na základe pracovných skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zostavovanie, lícovanie a montáž prípravkov a zložitých vstrekovacích foriem,
• zostavovanie združených montážnych prípravkov,
• oprava a renovácia prípravkov, nástrojov a foriem,

Informácie o výberovom konaní

Vážení uchádzači,

prosíme Vás, aby ste Vaše žiadosti o prijatie do zamestnania a životopisy posielali na uvedenú emailovú adresu. Životopisy budú spracované na základe požiadaviek na obsadenie pracovného miesta. Uchádzači, ktorí budú spĺňať požiadavky, budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Prax na pozícii/v oblasti

nástrojár

Počet rokov praxe

3

Vývoj a výroba brzdových, spojkových a hydraulických systémov pre traktory, osobné a nákladné automobily, vysokozdvižné vozíky. Výroba a montáž rôznych výrobkov podľa požiadaviek zákazníka, kde okrem výroby zabezpečujeme aj technologický vývoj výrobkov. Jedná sa hlavne o veľmi presné obrábanie výrobkov pre vlakový, strojársky a elektrotechnický priemysel. Hlavnými zložkami výroby je výroba komponentov pre baliace stroje resp. výroba ovládačov bŕzd a brzdových strmeňov pre vlaky a metro. Vývoj , výroba vstrekovacích foriem a lisovanie plastových výrobkov do hmotnosti 2,5 kg.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4266346  Dátum zverejnenia: 4.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac