Zoraďovač vstrekolisov

Fragokov - export, výrobné družstvo

Miesto práce
Budovateľská 67, Prešov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• výmena foriem na vstrekolisoch,
• zoraďovanie vstrekolisov podľa príslušnej dokumentácie – nastavenie procesu,
• príprava periférnych zariadení a materiálu pre daný proces,
• spolupráca s nadriadenými v procese zlepšovania,
• zodpovednosť za udržiavanie stabilného procesu,
• zodpovednosť za kvalitu výroby podľa stanovených požiadaviek,
• identifikácia príčin problémov a ich následné odstránenie,
• v prípade potreby zastúpenie operátora vo výrobnom procese,

Čo ponúkame?
• stabilné zamestnanie,
• pravidelne vyplácaná mzda,
• 13. plat,
• príspevky na športové, rekreačné a kultúrne podujatia,
• stravné lístky preplácame až do výšky 75 %,
• vernostný program: doplnkové dôchodkové poistenie,
• dobré pracovné prostredie, poskytovanie stravy a ochranných pracovných pomôcok je
samozrejmosťou,

Informácie o výberovom konaní

Vážení uchádzači,

prosíme Vás, aby ste Vaše žiadosti o prijatie do zamestnania a životopisy posielali na uvedenú emailovú adresu. Životopisy budú spracované na základe požiadaviek na obsadenie pracovného miesta. Uchádzači, ktorí budú spĺňať požiadavky, budú pozvaní na osobný pohovor.

Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Počet rokov praxe

2

• zmysel pre zodpovednosť,
• ochota pracovať na zmeny (práca v 3 zmennej
prevádzke),
• precíznosť (presnosť),
• samostatnosť,
• tímová práca,
• manuálna zručnosť,
• dobré motorické schopnosti,
• technické myslenie, chuť pracovať a napredovať aj
učiť sa nové veci,
• prax v oblasti spracovania plastov a nastavovania
parametrov na vstrekolisoch

Vývoj a výroba brzdových, spojkových a hydraulických systémov pre traktory, osobné a nákladné automobily, vysokozdvižné vozíky. Výroba a montáž rôznych výrobkov podľa požiadaviek zákazníka, kde okrem výroby zabezpečujeme aj technologický vývoj výrobkov. Jedná sa hlavne o veľmi presné obrábanie výrobkov pre vlakový, strojársky a elektrotechnický priemysel. Hlavnými zložkami výroby je výroba komponentov pre baliace stroje resp. výroba ovládačov bŕzd a brzdových strmeňov pre vlaky a metro. Vývoj , výroba vstrekovacích foriem a lisovanie plastových výrobkov do hmotnosti 2,5 kg.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3073089  Dátum zverejnenia: 4.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 600 EUR/mesiac