Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič MKD

FRADEX transport s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Taliansko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
870 - 2 000 EUR/mesiac+ ďalšie benefity a príplatky v zmysle platných predpisov + ďalšie odmeny a prémie, ktoré sa odvíjajú od skúseností a zručností, ak máte pozitívny prístup k práci možnosť mesačného zárobku nad 1800,-€ mesačne v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie a obsluha nákladného motorového vozidla.
- Udržiavanie interiéru a exteriéru vozidla v reprezentatívnom stave.
- Nahlasovanie porúch a opotrebenia automobilu poverenému pracovníkovi.
- Práca na Slovensku aj v zahraničí podľa potrieb zamestnávateľa.
- Odstraňovanie jednoduchých závad na vozidle.

- zamestnanie na hlavný pracovný pomer- stabilná a dlhodobá práca

Informácie o výberovom konaní

Do predmetu e-mailu uveďte názov príslušnej pozície.
Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každého uchádzača, všetky
žiadosti starostlivo posúdime a podrobne vyhodnotíme. Získané osobné údaje nikomu
neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú
uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu,
vymazanie a blokovanie. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s
realizáciou výberového konania v zmysle § 79 zákona NR SR č. 18/2018 Z. z. o ochrane
osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého
zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- VP skupiny C a E
- skúsenosti s vedením nákladného vozidla s prívesom
- psychická a zdravotná spôsobilosť
- karta vodiča + KKV
- zodpovedný prístup k práci a pracovitosť
- v prípade potreby ochota pracovať nadčas

Nákladná cestná doprava

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4639547  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac