Obchodný reprezentant

FR Success s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Júl, August 2021
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na pobočke ako aj v teréne. Vypracovávanie ponúk finančného plánovania pre klienta, poskytovanie kvalitného poradenstva. Uzatváranie poistných zmlúv.
Spracovanie novopridelených klientov a ich pravidelná aktualizácia.
Účasť na školenia, tréningoch a seminároch.

Atraktívne finančné ohodnotenie - provízie + mesačná odmena za výkon je 800 €
Možnosť získania príspevku na vlastnú kanceláriu a na technické vybavenie, ako napr. PC
Flexibilný pracovný čas

Pôsobenie pre oblasti: Bratislava, Trnava, Dunajská Streda, Senica, Šamorín

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

komunikatívnosť, cieľavedomosť, spolahlivosť a samostnatnosť

FR Success je spoločnosť pôsobiaca v oblasti poradenstva, konzultačnej a náborovej činnosti. Spolupracuje s nadnárodnou finančnou inštitúciou. Vítaní sú aj ľudia so záujmom o začatie budovania si vlastnej kariéry. Ponúkame Vám možnosť sebarealizácie a dosiahnúť finančnú nezávislosť.
ID: 4104051  Dátum zverejnenia: 16.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac