Reagujte bez životopisu

Online - Finančný sprostredkovateľ

FR Success s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.7.2020
Mzdové podmienky (brutto)
400 - 3 000 EUR/mesiacFIX 400 + % z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať v dynamickej spoločnosti v oblasti finnancií ?
Si samostatná/ý a spoľahlivá/ý?
 Si komunikatívna/y a príjemná/y aj pri telefonickom kontakte?
 Ak si hovoríš áno určite sa nám ozvi.
Čaká Ťa práca, v ktorej budeš telefonicky komunikovať s klientmi, realizovať predaj cez telefón alebo PC.
Žiadne rutinné čítanie call skripta. S klientmi vedieme neformálny a priateľský rozhovor.

nadštandartné odmeňovanie, technické vybavenie, rekreačné poukazy atď.

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame FIX 400 EUR + provízie z predaja (od 1000 eur)
čo treba urobiť ?
denne telefonovať klientov z pridelenej dtb a urobiť online prezentáciu
tak neváhaj a poď si zarobiť z pohodlia domova.

Ak chceš bližie info volaj alebo píš :

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.7.2020 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Zoom - pokročilý
Skype - pokročilý
Facebook - pokročilý

Komunikatívnosť, práca s PC, kreativita a pozitívny prístup

FR Success je spoločnosť pôsobiaca v oblasti poradenstva, konzultačnej a náborovej činnosti. Spolupracuje s nadnárodnou finančnou inštitúciou. Ponúka prácu pre maklérov a špecialistov z oblasti poskytovania finančného poradenstva. Vítaní sú aj ľudia so záujmom o začatie budovania si vlastnej kariéry. Ponúkame Vám možnosť sebarealizácie a dosiahnúť finančnú nezávislosť.

324
930 32 Blatná na Ostrove

Kontakt

Kontaktná osoba: František Rácz
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3902204  Dátum zverejnenia: 12.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 400 EUR/mesiac