Redaktor denníka Nový Čas - zahraničie

FPD Media, a.s.

Miesto práce
Junácka 6, Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2023
1 150 EUR/mesiacKonečná výška mzdy bude spresnená na osobnom stretnutí a odvíja sa od praxe a skúseností v žurnalistike. Uvedená je minimálna hrubá mzda, ktorá pozostáva zo základnej mzdy a osobného ohodnotenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Od nového kolegu očakávame všeobecný spoločenský a politický rozhľad, cit pre vhodný výber zahraničných tém a talent písať o podstate tém s ľahkosťou.
U nás je dôležitá zvedavosť, presnosť, rýchlosť a novinárske srdce.
Ponúkame príležitosť začleniť sa do našej redakcie Nový Čas.
Nevyhnutnosťou je znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni. Práca sa vykonáva v sídle redakcie. Nie je možný home office.

K činnostiam na tejto pracovnej pozícii patrí:
* redaktorská činnosť pre print - denník Nový Čas zameraná na témy zo zahraničia (technika, showbiz, politika, zaujímavosti zo zahraničia ...)
* získavanie tipov, vyhľadávanie a navrhovanie zaujímavých zahraničných tém
* písanie vlastných textov a príspevkov
* spolupráca s ostatnými oddeleniami redakcie
* vyhľadávanie obrazového materiálu k jednotlivým redakčným materiálom
* účasť na pravidelných poradách oddelenia
* podľa vopred dohodnutého rozvrhu víkendové služby (spresnené bude na osobnom stretnutí)

+ živá a jedinečná redaktorská práca v denníku
+ MultiSport karta
+ predplatené tenisová, squashové, bedmintonové kurty v NTC
+ možnosť ďalšieho osobného rastu

Životopis posielajte na e-mail: [email protected] pod značkou: "ZAHRANICIE".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- výborná znalosť anglického jazyka
- výborná znalosť slovenského jazyka a štylistiky
- znalosť druhého cudzieho jazyka výhodou
- kreativita, flexibilita
- nestrannosť, objektivita
- komunikatívnosť
- samostatnosť
- schopnosť pracovať v časovom strese

Spoločnosť FPD Media, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý vydáva najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj prílohu Nový Čas Víkend. Do online portfólia vydavateľstva patrí spravodajsko - zábavný portál Čas.sk, športový web sportovy.cas.sk ako aj video portál Tivi.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4584177  Dátum zverejnenia: 22.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac