Editor webového obsahu Čas.sk

FPD Media, a.s.

Miesto práce
Junácka, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 150 EUR/mesiacZákladná mzda pozostáva z pevnej čiastky a osobného ohodnotenia. Konečná výška mzdy je v závislosti od praxe a skúseností, ktoré budú overené formou praktického zadania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho zabehnutého tímu kolegyňu / kolegu , ktorá/ý má prehľad o aktuálnom dianí v rôznych oblastiach. Zbiera informácie, má všeobecný prehľad a zaujíma sa o dianie v online prostredí.
Hlavnou pracovnou náplňou je písanie článkov a ich umiestňovanie na webových stránkach, monitorovanie článkov slovenských i zahraničných médií, hľadanie zaujímavých tém do jednotlivých rubrík.
Prácu nie je možné vykonávať formou úplneho home office. Práca sa vykonáva v sídle redakcie a čiastočne home office podľa špeciálneho týždenného časového harmonogramu, ktorý bude spresnený na osobnom stretnutí.

- práca v dynamickom kolektíve v stabilnej spoločnosti silnej značky
- predplatené kurty (tenis, squash, badminton)
- online školenia
- sezónne benefity (skipasy...)
- práca na smeny - špeciálny týždenný časový harmonogram práce (bude priblížené na osobnom stretnutí)

Životopis posielajte na e-mail - [email protected] pod značkou "WEB".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Hľadáme:
- extrovertnú dynamickú a pozitívne mysliacu osobnosť, ktorá má spoločenský prehľad
- má koncepčné myslenie, vníma celospoločenské súvislosti
- výborne ovláda slovenský jazyk a štylistiku
- vyznačuje sa vysokou mierou kreativity, nápaditosti a flexibility
- má skúsenosť s tvorbou a písaním v online prostredí
- výhodou je ovládanie anglického jazyka

Spoločnosť FPD Media, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý vydáva najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj prílohu Nový Čas Víkend. Do online portfólia vydavateľstva patrí spravodajsko - zábavný portál Čas.sk, športový web sportovy.cas.sk ako aj video portál Tivi.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4576473  Dátum zverejnenia: 11.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac