Nový Čas hľadá Editora

FPD Media, a.s.

Miesto práce
Junácka 6, Nové Mesto
1 200 EUR/mesiacBrutto mzda je v závislosti od praxe a skúseností. Uvedená mzda pozostáva zo základnej zložky a variabilnej zložky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného editora do najčítanejšieho denníka na Slovensku - Nový Čas.
PRAX na pozícii editora (výhoda v printovej redakcii) je podmienkou na zaradenie do výberového procesu.
Rozvrh práce je podľa vopred stanoveného časové harmonogramu, nakoľko ide o denníkovú redakciu.

K činnostiam na tejto pracovnej pozícii patrí:
- upravovanie redakčných textov denníka a agentúrnych správ na vysokej profesionálnej a odbornej úrovni
- zhromažďovanie, triedenie a pripravovanie redakčných materiálov na vydanie do príslušnej časti titulu
- zabezpečovanie obsahovej správnosti redakčných materiálov
- starostlivosť o zverenú rubriku a zverené stránky v rubrike
- rozhodovanie o rozsahu článku v rámci rubriky
- spolurozhodovanie o umiestnení článku na zverenej strane
- dohľad, aby sa neopakovali články ani fotografie na rôznych stranách
- vyhľadávanie fotografických snímok k jednotlivým redakčným materiálom.

Pracovná doba je podľa plánovaného časového harmonogramu v sídle redakcie a bude bližšie vysvetlená na pohovore.
Pracovné miesto si vyžaduje skúsenosti a prax na danej pozícii poprípade na pozícii redaktora.

Životopis posielajte na e-mail: [email protected] pod označením EDITOR .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- výborná znalosť slovenského jazyka a štylistiky
- prax na pozícii redaktor/editor je NUTNOSŤOU, v printových médiách výhodou
- kreativita, flexibilita
- komunikatívnosť, samostatnosť
- schopnosť pracovať v časovom strese

Spoločnosť FPD Media, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý vydáva najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj prílohu Nový Čas Víkend. Do online portfólia vydavateľstva patrí spravodajsko - zábavný portál Čas.sk, športový web sportovy.cas.sk ako aj video portál Tivi.sk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4352061  Dátum zverejnenia: 10.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac