Reagujte bez životopisu

Manager objednávok (predaj odevných látok)

Foxxy Fashion Creations s.r.o.

Miesto práce
Prejta, Dubnica nad Váhom-Prejta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
február/marec 2020
750 - 1 000 EUR/mesiac(dohodou - v závislosti od skúseností a zručností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme malá rodinná firma zameraná na výrobu a predaj odevných látok a galantérie. Do nášho pracovného tímu hľadáme ambiciózneho managera/managerku objednávok s osobným záujmom v oblasti dámskej módy, hand-made tvorby alebo šitia, grafického dizajnu.

Základom náplne práce je spracovanie a organizácia objednávok v informačnom systéme a starostlivosť o zákazníkov (komunikácia telefonicky, e-mailom a osobne). Hľadáme kolegu šikovného, pracovitého s ašpiráciou na kariérny rast, ktorý sa stane nepostrádateľným členom nášho tímu.

Osobnostné predpoklady

1) Záujem v oblasti predávaného sortimentu – odevné látky, aktuálne módne trendy, potreby pre šitie a hand-made tvorbu.

Všetko o produktoch Ťa naučíme, ale aby si sa stal skutočným odborníkom a mohol pomáhať zákazníkom, mala by Ťa téma látok/módy/šitia samého baviť.

2) Dôslednosť a organizácia práce - plánuješ, zapisuješ, organizuješ, priorizuješ objednávky prichádzajúce z e-shopu

K tomu Ti poslúži dobrá pamäť a zmysel pre detail, pretože každá informácia alebo zmena musí byť zaznamenaná a zapracovaná.

3) Zodpovednosť – budeš zodpovedný za správnu evidenciu objednávok, vystavenie faktúr a predajných dokladov, k čomu Ti pomôže náš informačný a e-shop systém.

4) Rád komunikuješ, pomôžeš a poradíš

Spokojný zákazníka je najlepšou vizitkou každej firmy. Keďže Ti bude zverená dôležitá úloha starostlivosti o zákazníkov, chceme aby bola príjemná komunikácia s ľuďmi Tvojou silnou stránkou, pretože iba vďaka spokojným zákazníkom dokáže firma spolu s Tebou rásť.

5) Expertné ovládanie a orientácia na internete/práca s technológiami

Držíš krok s modernými technológiami a preto pre Teba nebude problém naučiť sa pracovať v novom software a v administrátorskom prostredí e-shopu. Nezľakneš sa ani mobilného terminálu alebo pokladne.

6) Si ambiciózny a pracovitý – možno aj budúca pravá ruka šéfa

Veľmi radi by sme privítali zamestnanca, ktorý chce kariérne rásť, má stanovené pracovné a životné ciele, chce sa učiť nové veci, nebojí sa zodpovednosti a preferuje dynamickú prácu.

Veľkým plusom bude, ak máš skúsenosti alebo záujem o vzdelávanie v niektorej z týchto oblastí:
- hand-made tvorba, šitie, maľovanie/kreslenie, fotografovanie, grafický dizajn
- vedenie administratívy
- content marketing, social media influencing, písanie článkov/blogu

neformálny, priateľský prístup
férové platové ohodnotenie a odmeny
mladý kolektív
kariérny rast
pracovný pomer na dobu neurčitú
možnosť aj skráteného úväzku (zdieľané pracovné miesto)

Napíš nám prosím niečo viac o sebe – o svojich skúsenostiach, cieľoch a predstavách. Ak nás zaujmeš, budeme sa tešiť na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť
ochota pomôcť kolegom a vedeniu
samostatnosť, prispôsobivosť
praktické myslenie, kreativita
počítačová zdatnosť

Firma sa zaoberá predajom metrového textilu a výrobou potlačí na látky.
ID: 3826348  Dátum zverejnenia: 5.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac