Vodič Taxisužby

FOXXX GROUP, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Po dohode a aj ihneď.
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiacBonusy za nadčasy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu vodiča taxislužby ľudom s trvalou INVALIDITOU.
Ak máte problém držať krok v klasickom zamestnaní, neváhajte nás kontaktovať.
Prácu ponúkame v mestách: Bratislava, Košice, Prešov, Žilina, Nitra, Banská Bystrica, Trnava, Trenčín, Martin, Poprad a Prievidza.

Taxikár je schopný bezpečne riadiť vozidlá s cestujúcimi a nákladom pri krátkych i diaľkových cestách. Jeho povinnosťou je pravidelná kontrola prevádzkyschopnosti vozidla, dodržiavanie pracovného rozvrhu a určenej trasy dohodnuté s cestujúcimi. Taxikár riadi vozidlo riadnym a bezpečným spôsobom s ohľadom na stav vozovky, počasie a dopravu.  Okrem jazdy sa stará o údržbu a bežné opravy svojho vozidla, kontroluje nástroje, vybavenie a komunikačné zariadenia.

PRÁCA PRE ĽUDÍ S TRVALOU INVALIDITOU.

Flexibilná práca.
Firemné auto s možnosťou ho po čase dostať do osobného vlastníctva.
Firemný paušál.
Firemný mobilný telefón.
Tankovacia karta.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Sme podnik, ktorý sa snaží dať prácu aj držiteľom ZŤP.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4841791  Dátum zverejnenia: 28.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac