Elektrikári do Švajčiarska

FOXJOBS AG

Miesto práce
Švajčiarsko
Termín nástupu
Ihneď / V priebehu celého roka
Mzdové podmienky (brutto)
35 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- čítanie technickej dokumentácie
- navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia
- vysekávanie otvorov a rýh do stien a podláh, ťahanie káblov
- odblankovávanie elektrických vodičov a káblov
- zapájanie elektrických vypínačov, zásuviek, rozvádzačov, spínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov, svietidiel a ostatných zariadení
- diagnostikovanie a odstraňovanie porúch a chýb na elektrickom vedení
- dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov
- elektroinštalácie v novostavbách….

- zabezpečíme pracovné povolenie
- pomôžeme pri založení si Švajčiarskeho účtu
- zabezpečíme ubytovanie (hradí si zamestnanec sàm)
- pomôžeme pri založení zdravotného poistenia (povinné, hradí si zamestnanec sàm)
- zabezpečíme rodinné prídavky (230 CHF na školou povinne dieťa a 290 CHF na dieťa ktoré studuju do max 25 roku)
- týždenné vyplácanie mzdy
- pracovný pomer na švajčiarsku pracovnú zmluvu

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorý zaslali všetky požadované dokumenty (Zivotopis, Výučný list / Diplom / Osvedčenie) a vyhovujú požiadavkám ! Ak Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám prosím hore uvedene požadované dokumenty a my Vás budeme hneď po spracovaní Vaších údajov kontaktovať!
U nás neplatíte žiadne popladky za sprostredkovanie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrikár / Elektromontér

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- zručnosť
- flexibilita
- samostatnosť
- osobný automobil (výhodou)

FOXJOBS AG sa špecializuje na elektrotechnický priemysel. Ponúkame riešenia na mieru pre elektrotechnický sektor. Ako poskytovateľ personálnych služieb založený na projektoch, Vás môžeme prijímať z jedného zamestnania do celého projektového tímu.
Naša každodenná činnosť je formovaná ľuďmi, ktorí si môžu slobodne rozvíjať svoje zručnosti. Nezávislá činnosť a osobitné odborné znalosti každého jednotlivého kvalifikovaného pracovníka napokon prispievajú k spoločnému úspechu. Želania našich zákazníkov a kvalifikovaných pracovníkov nám leží na srdi. Tento poznatok nás učí otvorene a úprimne poradiť obom stranám.
Ako spoločnosť FOXJOBS AG vdacime za nase specializovane ponuky, predovšetkým kvalifikovaným a motivovaným odborníkom, ktorí dokonale chápu, ako získať našich zákazníkov k verným partnerom. Deň za dňom stoja v službách našich zákazníkov a zabezpečuju, aby ich projekty uspeli.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3600960  Dátum zverejnenia: 15.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 35 EUR/hod.