Brigáduj na jednu zmenu | Zarob si 6,50 € na hodinu popri škole!

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
6,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hej! Vieš, že nový smartfón alebo vysnívaný laptop máš na dosah? Ak si študent a chceš si prilepšiť na svojom bankovom účte popri škole, máme pre teba super ponuku!

Zarábaj 6,50 € na hodinu v Nitre a šetri si na svoje sny. Či už chceš cestovať, upgradovať tech výbavu alebo flexiť po meste, poď k nám. Ponúkame ti flexibilnú jednozmennú brigádu.

Môžeš sa tešiť na nenáročnú prácu. Pomáhať budeš pri výrobe svetových TV alebo v našom sklade. Easy. Vyberieš si, čo ti viac vyhovuje.

Pošli nám svoj životopis a začni si plniť svoje sny!

Ďakujeme za Váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:

,,Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s r.o., Dolné Hony 29, Nitra, podľa § 13 a §14 zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z.. pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Udelený súhlas môžem odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.“

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

  • študent strednej (vek min. 18 rokov) / vysokej školy
  • manuálna zručnosť
  • zodpovednosť
  • dobrý zrak
  • zodpovedný prístup k práci

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Gašparová
Tel.: +421376944148
E-mail: poslať životopis
ID: 4846146  Dátum zverejnenia: 3.6.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.