Školiteľ/ka operátorov výroby

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Dohodou
1 150 EUR/mesiac_____________________________________________ + príplatky za nepretržitú prácu do výšky 250 EUR ___________________________________________ CELKOVÁ HRUBÁ MESAČNÁ MZDA VRÁTANE PRÍPLATKOV AŽ DO VÝŠKY 1400 EUR _____________________________________________ + pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 15 EUR až do 150 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte skúsenosť s koordináciou ľudí, technické myslenie, ste komunikatívny a práca s excelom Vám nerobí ťažkosti, čítajte ďalej. Hľadáme trpezlivého školiteľa operátorov výroby, ktorý má skúsenosť so zaškolovaním ľudí, avšak ktorých znalosti si vie po zaškolení nasledovne auditovaním aj overiť.

Možno práve Vašou pracovnou náplňou bude:

  • Zaškolovanie a testovanie novoprijatých zamestnancov
  • Evidencia absolvovaných školení a vyhodnocovanie školiaceho procesu
  • Zodpovednosť za preškolovací proces
  • Vykonávanie periodického auditu operátorov po školiacom procese a evidencia zrealizovaných auditov

Práca na 12 hodín v 4-zmennej prevádzke.

  • koncoročný bonus
  • tréningový a rozvojový program (interné aj externé odborné a softskills školenia, jazykové kurzy)
  • podpora zdravého životného štýlu (podpora aktívnych športovcov, vitamínové balíčky, vstupenky na športoviská)
  • zamestnanecké výhody v podobe zliav na nákup výrobkov alebo služieb
  • aktívne zapájanie zamestnancov do dobrovoľníckych aktivít (darovanie krvi, Naše mesto, environmentálne aktivity,...)
  • pravidelné zamestnanecké akcie a darčeky pre zamestnancov
  • závodné stravovanie od 1,34€
  • príspevok na dopravu od 15€ do 150€
  • náborová prémia do výšky 600€
  • životné a úrazové poistenie hradené firmou
  • odmena za odpracované roky
  • príspevky pri životných udalostiach ( narodenie dieťaťa, úmrtie v rodine)
  • príspevok pre školopovinné deti

Ďakujeme za Váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:

,,Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s r.o., Dolné Hony 29, Nitra, podľa § 13 a §14 zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z.. pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Udelený súhlas môžem odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  •  SŠ vzdelanie s maturitou
  • znalosť MS Office na pokročilej úrovni (predovšetkým Excel)
  • technické myslenie
  • znalosť technológie osádzania dosiek plošných spojov (výhodou)
  • komunikatívnosť
  • skúsenosť so školením zamestnancov
  • prax v odbore SMT výroby (výhodou

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Chytilová
Tel.: +421918515125
E-mail: poslať životopis