Electrical Design Engineer

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
2 400 EUR/mesiac___________________________________________ + pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 15 EUR až do 150 EUR __________________________________________ Úspešnému kandidátovi bude ponúknutá mzda na základe seniority jeho skúseností a znalostí. Po uplynutí skúšobnej doby, môže byť nástupná mzda prehodnotená.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak je kreativita nevyhnutnou súčasťou Vášho pracovného života a ste machrom vo vývoji elektroniky využívanej v automobilovom priemysle, dajte nám o sebe vedieť.

Možno práve Vašou pracovnou náplňou bude:

  • vývoj elektroniky pre LED svetelné moduly a riadiace moduly pre LED svetlomety využívané v automobilovom priemysle podľa IATF16949, ISO26262 a VDA-RGA noriem
  • návrh a realizácia elektrického zapojenia podľa požadovaných parametrov
  • tvorba a udržiavanie technickej dokumentácie
  • technická analýza nových riešení a prvkov
  • podpora tvorby projektového plánu a plnenie každej naplánovanej NPD a NPI fázy
  • štandardizácia súčiastok, CDVA, D4M/DFA, spoľahlivosť produktu
  • plnenie technických a kvalitatívnych štandardov, EÚ, SR a automotive noriem
  • plnenie normy ochrany zdravia a životného prostredia EÚ a SR pre nový produkt
  • podpora skúšobnej výroby a spustenie sériovej výroby pre navrhnutý produkt
  • analýza a riešenie dizajnových problémov reportovaných zo sériovej výroby
  • príprava a realizácia prototypov, testovanie prototypov
  • podpora dizajnu dosiek plošných spojov

Pracovná doba je flexibilná.

  • zamestnanie v stabilnej spoločnosti s 25 ročnou tradíciou
  • koncoročný bonus
  • sick day
  • možnosť práce z domácnosti
  • tréningový a rozvojový program (interné aj externé odborné a softskills školenia, jazykové kurzy)
  • podpora zdravého životného štýlu (podpora aktívnych športovcov, vitamínové balíčky, vstupenky na športoviská)
  • zamestnanecké výhody v podobe zliav na nákup výrobkov alebo služieb
  • aktívne zapájanie zamestnancov do dobrovoľníckych aktivít (darovanie krvi, Naše mesto, environmentálne aktivity,...)
  • pravidelné zamestnanecké akcie a darčeky pre zamestnancov
  • závodné stravovanie od 1,34€
  • príspevok na dopravu od 15€ do 150€
  • náborová prémia do výšky 600€
  • životné a úrazové poistenie hradené firmou
  • odmena za odpracované roky
  • príspevky pri životných udalostiach ( narodenie dieťaťa, úmrtie v rodine)
  • príspevok pre školopovinné deti

Ďakujeme za Váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:

,,Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s r.o., Dolné Hony 29, Nitra, podľa § 13 a §14 zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z.. pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Udelený súhlas môžem odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.“

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • pokročilá znalosť MS Office
  • anglický jazyk na úrovni B2
  • tímový hráč
  • samostatnosť, otvorenosť, komunikatívnosť
  • reportovanie výsledkov
  • ochota pracovať nadčas a prispôsobovať sa zmenám
  • spájkovanie a práca s meracími zariadeniami

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Gálová
Tel.: +421376944141
E-mail: poslať životopis