Administratívna podpora výroby

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Dohodou
1 080 EUR/mesiac___________________________________________ + pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 15 EUR až do 150 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi zdolávate nové výzvy a podporujete svoj tím? Ste zodpovedný, samostatný a komunikatívny? Máme pre Vás skvelú správu, nakoľko do nášho tímu administratívnej podpory výroby práve hľadáme dôsledného kolegu.
Získajte stabilnú prácu u svetového lídra vo výrobe elektrotechniky a jedného z Najzamestnávateľov 2021 na Slovensku. Vo Foxconne Vás čaká férový plat a viac ako 15 benefitov.

Možno práve Vašou pracovnou náplňou bude:

  • tvorba a úprava zoznamov materiálov a súčiastok
  • monitorovanie a archivácia všetkých zmien v relevantných dokumentoch
  • distribúcia informácií o zmenách v zoznamoch príslušným oddeleniam
  • kontrola technickej dokumentácie
  • príprava a kontrola dokumentácie na základe požiadaviek z výroby a inžinieringu

Flexibilná pracovná doba.

  • zamestnanie v stabilnej spoločnosti s 25 ročnou tradíciou
  • 13. a 14. plat
  • sick day
  • tréningový a rozvojový program (interné aj externé odborné a softskills školenia, jazykové kurzy)
  • podpora zdravého životného štýlu (podpora aktívnych športovcov, vitamínové balíčky, vstupenky na športoviská)
  • zamestnanecké výhody v podobe zliav na nákup výrobkov alebo služieb
  • aktívne zapájanie zamestnancov do dobrovoľníckych aktivít (darovanie krvi, Naše mesto, environmentálne aktivity,...)
  • pravidelné zamestnanecké akcie a darčeky pre zamestnancov
  • závodné stravovanie od 1,46€
  • príspevok na dopravu od 15€ do 150€
  • náborová prémia do výšky 300€
  • životné a úrazové poistenie hradené firmou
  • odmena za odpracované roky
  • príspevky pri životných udalostiach ( narodenie dieťaťa, úmrtie v rodine)
  • príspevok pre školopovinné deti

Ďakujeme za Váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:

,,Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s r.o., Dolné Hony 29, Nitra, podľa § 13 a §14 zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z.. pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Udelený súhlas môžem odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • SŠ vzdelanie s maturitou
  • základný prehľad v Exceli
  • základný prehľad v SAP (MM a PP modul výhodou)
  • zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť, dôslednosť
  • anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Chytilová
Tel.: +421918515125
E-mail: poslať životopis