Technik pre podávače súčiastok

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Dohodou
1 050 EUR/mesiac_______________________________________________ + pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 15 EUR až do 150 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu, ktorý si poradí s opravami technického vybavenia pre výrobu dosiek plošných spojov a vo voľnom čase, čo chytí do ruky, to opraví. Ak ste sa v tejto charakteristike našli, čítajte ďalej! Aktuálne obsadzujeme pozíciu Technik pre podávače súčiastok.

Staňte sa súčasťou tímu Foxconn – svetového lídra v elektrotechnike. Vo Foxconn Slovakia okrem svetových TV vyrábame aj dosky plošných spojov SMT technológiou.

Dosky plošných spojov sú základným a jedným z najdôležitejších súčastí elektronických zariadení – cez vodivé body a spoje sa na nich spájajú ďalšie komponenty.

Získajte stabilnú prácu u svetového lídra vo výrobe elektrotechniky a jedného z Najzamestnávateľov 2021 na Slovensku. Vo Foxconne Vás čaká férový plat a viac ako 15 benefitov.

Možno práve Vašou náplňou práce bude:

  • oprava podávačov súčiastok (feedrov) a tácok na súčiastky pre SMT stroje
  • denná kontrola a doplnenie technického vybavenia pre výrobu dosiek plošných spojov(feedre, magazíny, tácky)
  • zabezpečenie opráv a nastavení zásobníkov na plošné spoje
  • účasť na znižovaní nákladov na stroje a zapájanie sa do zlepšovacích aktivít
  • objednávanie a kontrola náhradných dielov

Práca na 8 hodín v 1-zmennej prevádzke.

Aké benefity získate vďaka práci vo Foxconn Slovakia?

  • zamestnanie v stabilnej spoločnosti s 25 ročnou tradíciou
  • 13. a 14. plat
  • tréningový a rozvojový program (interné aj externé odborné a softskills školenia, jazykové kurzy)
  • podpora zdravého životného štýlu (podpora aktívnych športovcov, vitamínové balíčky, vstupenky na športoviská)
  • zamestnanecké výhody v podobe zliav na nákup výrobkov alebo služieb
  • aktívne zapájanie zamestnancov do dobrovoľníckych aktivít (darovanie krvi, Naše mesto, environmentálne aktivity,...)
  • pravidelné zamestnanecké akcie a darčeky pre zamestnancov
  • závodné stravovanie od 1,49€
  • príspevok na dopravu od 15€ do 150€
  • náborová prémia do výšky 300€
  • životné a úrazové poistenie hradené firmou
  • odmena za odpracované roky
  • príspevky pri životných udalostiach ( narodenie dieťaťa, úmrtie v rodine)
  • príspevok pre školopovinné deti

Ďakujeme za Váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

 Súhlas so spracovaním osobných údajov:

 ,,Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s r.o., Dolné Hony 29, Nitra, podľa § 13 a §14 zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z.. pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Udelený súhlas môžem odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Táto pozícia je vhodná pre toho kto:

  • má SŠ vzdelanie technického zamerania
  • ovláda MS Office na úrovni začiatočník
  • má logické a analytické myslenie
  • je manuálne zručný

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Gálová
Tel.: +421376944141
E-mail: poslať životopis