Inžinier vstupnej logistiky

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
1 350 EUR/mesiac____________________________________________ + pre každého zamestnanca 13. a 14. plat spolu až do výšky 130% mesačnej mzdy + príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 15 EUR až do 150 EUR ____________________________________________ Úspešnému kandidátovi bude ponúknutá mzda na základe seniority jeho skúseností a znalostí. Po uplynutí skúšobnej doby, môže byť nástupná mzda prehodnotená.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s ľuďmi Vás napĺňa rovnako ako analýza dát? Skladové prostredie považujete za svoj druhý domov a radíte sa medzi tímových hráčov? Ak ste odpovedali áno, čítajte prosím ďalej! Hľadáme Inžiniera vstupnej logistiky, ktorého vášňou je zefektívňovanie fizyckých a systémových procesov a svojim proaktívnym prístupom k práci dokáže motivovať a viesť tím kolegov za dosiahnutím cieľov.

Možno práve Vašou pracovnou náplňou tiež bude:

  • Riadenie a kontrola tímu
  • Príprava reportov a analýz
  • Návrh a aplikácia zlepšení v programe SAP
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami
  • Podieľanie sa na projektoch oddelenia a spoločnosti
  • Zodpovednosť monitorovanie a riadenie zásob v SAPe
  • Analýza inventúrnych rozdielov
  • Zodpovednosť za systémový príjem a výdaj materiálu v SAPe

Aké benefity získate vďaka práci vo Foxconn Slovakia?

  • zamestnanie v stabilnej spoločnosti s 25 ročnou tradíciou
  • 13. a 14. plat
  • tréningový a rozvojový program (interné aj externé odborné a softskills školenia, jazykové kurzy)
  • podpora zdravého životného štýlu (podpora aktívnych športovcov, vitamínové balíčky, vstupenky na športoviská)
  • zamestnanecké výhody v podobe zliav na nákup výrobkov alebo služieb
  • aktívne zapájanie zamestnancov do dobrovoľníckych aktivít (darovanie krvi, Naše mesto, environmentálne aktivity,...)
  • pravidelné zamestnanecké akcie a darčeky pre zamestnancov
  • závodné stravovanie od 1,49€
  • príspevok na dopravu od 15€ do 150€
  • náborová prémia do výšky 300€
  • životné a úrazové poistenie hradené firmou
  • odmena za odpracované roky
  • príspevky pri životných udalostiach ( narodenie dieťaťa, úmrtie v rodine)
  • príspevok pre školopovinné deti

Ďakujeme za Váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:

,,Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s r.o., Dolné Hony 29, Nitra, podľa § 13 a §14 zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z.. pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Udelený súhlas môžem odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Táto práca je vhodná pre toho, kto:

  • je samostatný a flexibilný
  • ovláda SAP, Excel, Outlook, PowerPoint
  • je komunikatívny
  • má logické a analytické myslenie
  • je zodpovedný a má proaktívny prístup k práci
  • ovláda anglický jazyk na základnej úrovni
  • je schopný riešiť problémy

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Gálová
Tel.: +421376944141
E-mail: poslať životopis