Projektový Inžinier

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Dohodou
1 800 EUR/mesiac____________________________________________ Uvedený plat predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Foxconn zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu. ____________________________________________ + pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 15 EUR až do 150 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte zmysel pre detail a dodržiavanie termínov Vám nerobí žiadny problém? Radi pracujete v kolektíve, avšak ste samostatný a viete ostatných kolegov nasmerovať k dosiahnutiu cieľa čo najefektívnejšie? Práca s rozpočtom je pre Vás rovnako zaujímavá ako dohliadanie na priebeh prideleného projektu? Ak ste na viac ako jednu z týchto otázok odpovedali "áno", hľadáme práve Vás.

Možno aj Vašou náplňou práce bude:

  • Zodpovednosť za riadenie prideleného projektu
  • Stanovenie cieľov, spracovanie harmonogramu prác
  • Koordinácia členov projektového tímu
  • Sledovanie dodržiavania harmonogramu prác a rozpočtu
  • Hodnotenie a prezentácia výsledkov

Pracovná doba je flexibilná.

  • Zamestnanie v stabilnej nadnárodnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu
  • 13.a 14. plat
  • Príspevok na dopravu a ubytovanie od 15€ do 150€
  • Práca na flexibilnú pracovnú dobu
  • Sick day
  • Závodné stravovanie od 1,10 eur
  • Životné a úrazové poistenie hradené firmou
  • Pravidelné zamestnanecké akcie
  • Podpora špecializovaných tréningových programov a vzdelávania
  • Odmeny za odpracované roky
  • Príspevky zo sociálneho fondu
  • Príspevok pre školopovinné deti
  • Multisport karta
  • Náborová prémia až do výšky 300€

Ďakujeme za Váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:

,,Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s r.o., Dolné Hony 29, Nitra, podľa § 13 a §14 zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z.. pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Udelený súhlas môžem odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.“

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Táto pozícia je vhodná pre toho, kto:

  • je schopný samostatne riešit náročnejšie úlohy a projekty
  • má komunikačné  a organizačné schopnosti
  • používa analytické myslenie

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Gálová
Tel.: +421376944141
E-mail: poslať životopis